INFORMACIJE o učinkovitih raziskovalnih kemikalijah

battman23

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2021
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Deals
4
Zanima me, ali je kdo kupil kakršne koli noide iz telegramske skupine z imenom Effective research chemicals

Trdijo, da imajo dva odobrena prodajalca z imenoma xanglee1 in zangchu

Minimalna naročila teh fantov so 5 kg.

Za kakršne koli informacije o njih bi bil zelo hvaležen, preden se odločim za sodelovanje z njimi.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
To se mi zdi kot prevara ! Noben prodajalec ne bo določil, da je minimalno naročilo 5 kg , to je predrago, edini, ki si to lahko privošči, so mehiški karteli :D.
 

battman23

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2021
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Deals
4
5kg isnt the problem its weather chem is any good or not there so many scams going about (100% scams) from my dealings over the past 12 months and 5kg order is a hard way to find out
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Naah ne bi zaupal prodajalcem v telegramu ali wickr .
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Z njimi se lahko pogovarjamo, postavljamo konkretna vprašanja o kemiji in farmakologiji njihovih snovi, jih prosimo za dokazila o razpoložljivosti izdelka ali vzorec za naše raziskave. Prosimo, da jim posredujete kontakt
 

battman23

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2021
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Deals
4
Ive govoril z njimi in tam niso zainteresirani, da bi mi poslali vzorec. Če bi se z njimi lahko pogovorili sami in jim razložili, da vodite to spletno mesto. Prav tako bi vedeli vsa ustrezna vprašanja, ki jih je treba zastaviti v zvezi s kemijsko stranjo stvari, o katerih v tem trenutku nimam pojma. V njihovem interesu bo, da vam preverijo izdelek, saj jih boste postavili kot prodajalca na vaši spletni strani.

TELEGRAM= effective reasearch chemicals

WICKR= xanglee
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Pošljite jim povezavo do našega foruma. Če bodo zainteresirani za promocijo svojih storitev, se bodo obrnili na nas. Če dvomite o njihovi zanesljivosti, ne bi pošiljali denarja dvomljivim prodajalcem s Telegrama.
 
Top