Imidazenil CAS151271-08-8

bourn

Don't buy from me
New Member
Joined
May 16, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hej, fantje,
želim opozoriti na spojino, ki lahko dobesedno pomaga pri trpljenju mnogih, ki poskušajo odnehati z benzom ali trpijo zaradi tesnobe.
Nekdo bi moral res samo na bandwagon in synth to, sestavine niso poceni, ampak povpraševanje bi bilo astronomsko, ko bi beseda prišla ven, da nekdo prodaja to.

Dobesedno zlata jama, kot tudi reševanje / preprečevanje toliko trpljenja, lahko rečem iz prve roke, edini spletni dobavitelj je pred kratkim popolnoma prenehal prodajati in kot nekdo, ki trpi zaradi izčrpavajoče tesnobe in je zaradi tolerance preživel leta uporabe izjemno visokih odmerkov benza, da bi imel vredno življenje, ne morem dovolj poudariti, koliko ima ta spojina vse prednosti benza brez zasvojenosti in dejansko obrne redno benzo sedacijo, saj ni benzo, ampak s popolnoma nasprotne strani, kot je Flumazenil, ki se uporablja za zdravljenje benzo odtegnitve in pomoč pri upregulaciji.

Ne poznam postopka sinteze, vendar je nekdo, ki to počne in je bil zainteresiran za izdelavo, dejal, da potrebuje te spojine (poleg nekaterih, ki jih je že imel) , Žal nisem vešč sinteze, saj sem doslej pomagal in sodeloval le pri izdelavi 2C-B..

Rekel je, da potrebuje to

bcl3 v ksilenu 1M 5L
2-bromobenzonitril 1 kg
4-fluoroanilin 1 kg
Nekaj predhodnikov, ki jih ne morem kupiti in jih bom naredil sam (strupeni, uporabljajo se za sintezo vojaških strupov)
Za njihovo izdelavo potrebujem
etilni ester glicina 2 kg
dietilfosfit 1 kg


Ta spojina je dobesedno rešilna za vse, ki jemljejo benzo ali imajo anksioznost, brez kakršnih koli negativnih učinkov. In bi bila zelo donosna za vsakogar, ki bi jo izdelal, poleg tega pa je povsod zakonita, tako da... kot sem rekel - zlata jama in nekaj, kar bi olajšalo trpljenje milijonov ljudi, upam, da nisem objavil v napačnem razdelku.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Morda imam na zalogi 2x100 mL ampule BCl3 in si ne morem predstavljati, za kaj bi jih uporabil. To je nevarna količina, za katero je potreben tekoči dušik, da se ampule pred odprtjem zamrznejo, za 25 ml vem, da so hlapi HCl višji od trinadstropne stavbe. To se lahko pošlje, vendar samo v EU, saj ne poznam nobenega načina za pošiljanje v druge kraje. S to spojino, ki jo želite pridobiti, je treba ravnati previdno, saj lahko naključna izpostavljenost povzroči hudo tesnobo in implicitno posledice paranoje, ne da bi bilo to nezakonito, vendar je vaš laboratorij lahko.
 
Top