Question opredelitev mešanice za rezanje kokaina

searchingofamix

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, ali mi lahko kdo pomaga določiti 5 različnih snovi, ki jih imam za mešanje kokaina
moj dobavitelj mi nikoli ni povedal, kaj je to, zdaj pa ga ni več
hvala.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Iz česa izhajamo, saj ni nobenih slik ali opisov. Ničesar ni. Med 5 najpogostejšimi ponarejevalci v kokainu so;
-Borova kislina. Bila bi biserno bleščeča in bela
-kofein. Domnevam, da je grenak in bel
-fenacetin. Sploh se ne spomnim, kaj je to, vem pa, da sem videla, da je to pogosto. Najdemo ga v kokainu.
- benzokain, lidokain, tetrakain EKT, zaradi katerega ti otrpnejo usta. Ljudje mislijo, da pri tem posnema kokain, vendar ljudje, ki so seznanjeni, vedo, da kokain potrebuje 30 sekund, da omrtvi usta, ti lokalni anestetiki pa delujejo v približno 10-15 sekundah.
-Paracetamol, drugo ime za paracetamol, na primer Tylenol. Vse, kar lahko rečem, je, da sem v analizah videl, da so o tem poročali že stokrat.
-levamizol. Zdravilo za razkuževanje konj. Razpade na aminoreks in amfetamin, 2 stimulansi. Lahko povzroči gangreno na ušesih in nogah in te strašno zjebe.
-metamfetamin. Pri nas je običajno, da kadar kdo reče, da ima zelo dober kokain, to pomeni, da je v njem metamfetamin. Ne sprašujejo se, zakaj ni evforije in jih to za šest ur spravi v obup. Ljudje tukaj so neumni.

Ravnajte z ljudmi tako, kot bi želeli, da ravnajo z vami, in jim ne vnašajte ničesar od tega. Preprosto zaračunajte toliko denarja, kolikor želite zaslužiti za najboljši izdelek, ki ga lahko naredite. Raje plačam 200 dolarjev na gram za dober kokain kot 70 dolarjev na gram za smeti s petimi ali več vrstami odpadkov v njem. To bi storili tudi vsi drugi.
 
Top