Question potrebujem pomoč pri sintezi metamfetamina

zxcuseless

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Zato sem sedel, razmišljal in se odločil. Ali je mogoče uporabiti fenilalanin (c9h11no2) za sintezo metamfetamina, poskušal sem najti informacije na internetu, nisem našel, kako zamenjati nitroksilno skupino s ch3, hkrati odstraniti skupino Oxy in hidroksilno skupino ter ju nadomestiti z nitroksilno skupino ??
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
No, ne poznam načina sinteze in nisem našel nobenih informacij o uspehu. Rada bi prebrala tudi o tem načinu =)
 

zxcuseless

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Ne((( vsakič pomislim na to, poiščite informacije za sintezo (ne vem, kako in na kakšen način zamenjati NH2 (zamenjava s C H3) in karboksilno skupino (zamenjava z NH2)
 

zxcuseless

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Ugotovil sem, da se v človeškem telesu l-fenilalanin z dekarboksilacijo presnavlja v feniletilamin, toda kako? Katera kislina / keton / amin ga dekarbolizira, ne vem.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Nimam pojma, vendar dekarboksiliram travo za olje s smove toploto. Ne vem, ali je to primerno za vaš problem. 🤷‍♂️
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Ne vem natančno. Skoraj prepričan sem, da tega ne morete ponoviti in vitro. Kakor koli že, tega se lahko naučite prek brskanja po spletu in nam delite rezultate.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Tionilklorid + d-fenilalaninol (stane približno 300/500 EUR na Alibabi), če reagira nasilno, dodajte hladen tionilklorid ali uporabite DMF kot topilo (tudi DSMO bi moral delovati).

Če bi uporabili tionilklorid kot reaktant in topilo hkrati, bi bilo to odlično -> pustite, da se plin izloči v vodi s sodo bikarbono in/ali lugom.
Ne bi smelo priti do stranskih reakcij.

Ta d-fenilalaninol bo ohranil stereoselektivnost, ker hidroksilna skupina ni v kiralnem centru.

Ta d-fenilalaninol klorid je najverjetneje tekoč pri sobni temperaturi, če pa ni, bo najverjetneje, ko boste poskušali kuhati/vakuumsko destilirati tionil klorid.

Če vidite, kaj naredi kloroefedrin z Emdejevo reakcijo, in platino z vodikom (za aktivacijo katalizatorja), bi morala dehidrogenirati (ironija) skupino NH2 v NH. Ker je NH nestabilen, morate imeti kot topilo prisotna metanol in metilamin (metilamina ne uporabljajte na vodi, saj je večja verjetnost, da bo hidroliziral).

Morda ga boste želeli segreti na 90 stopinj pri tlaku približno 5 barov.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Izdelava d-metha iz fenilalanina je videti tako privlačna, vendar gre v resnici za nered z nizkimi izkoristki, za katerega so potrebne grde in nevarne kemikalije. Reppejeva reakcija je mrtvo bitje, zato zanjo ne zapravljajte časa in denarja.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Razumem, vendar govorim o d-fenilalaninolu pomeni, da imam eno reakcijo manj kot pri d-fenilalaninu.

Ker gre očitno za reakcijo SN2, mi tudi ni treba zaščititi skupine.

Če Pd/C pri višjih temperaturah ne more dehidrogenirati, moram pripraviti formamid, sicer pa je to dejansko možna reakcija.

Sicer pa bom morda poskusil s tem dokumentom.
Učinkovita pot do alkilkloridov iz alkoholov z uporabo kompleksa TCT/DM

Čeprav gre za grde kemikalije, kot je tionilklorid, če bi jo izvedel na steklu, mi ne bi bilo treba taliti B, ločevati in podobno. Tionilklorid se lahko reciklira
z vakuumsko destilacijo, tako da če je vse skupaj čim bolj zaprto s plazemskim filtrom, ne bi smelo biti tako hudo. Predvidevam, da je tionilklorid kombinacija HCL in žveplove kisline.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Če boste to poskušali, boste zelo nesrečni, ne glede na to, ali boste začeli z alaninom ali alanolom.

Vse sem opozoril, moja dolžnost je opravljena, nimam ne časa ne živcev, da bi razpravljal o brezupnih sintezah.
 
Top