Question Potrebujem pomoč o kriptografskem plačilu

gaetano99

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, BB!
Iščem nekoga, ki razume anonimni plačilni protokol z valuto XMR, ker želim nekaj naročiti s tega spletnega mesta in nisem prepričan, ali razumem vse o tem.
Vesel bom, če mi kdo ponudi nekaj odgovorov v pm.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Zakaj ljudje pri svojih odgovorih vztrajajo pri PM?

Navedite svoje vprašanje in na voljo bo odgovor, ki si ga bodo lahko ogledali vsi, temu se reče deljenje.

V nasprotnem primeru se bo isto vprašanje samo nenehno ponavljalo.
 

gaetano99

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Okej, ali mi boste tukaj dali odgovore?
 
View previous replies…

gaetano99

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Haha ok prijatelj, hvala za pomoč.

Torej želim najprej kupiti BTC in ga nato zamenjati za XMR. Mislim, da je to najvarnejši način za sklenitev "neizsledljivega posla".
Najprej bi rad vprašal, katero mesto (denarnico) bom moral izbrati za nakup BTC in katero vrsto plačila (če je to pomembno).
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Katero denarnico boste uporabili, je odvisno od vas.
Namestite grafični uporabniški vmesnik Monero s celotnim vozliščem v svoj lokalni računalnik.
BTC lahko kupite na KAKRŠNI FIAT (valuta USD, GBP itd.) borzi (kot so Kraken, Binance itd. - to so strani KYC [poznaj svojo stranko], ki od vas zahtevajo dokazilo o identiteti]), prenesete te BTC v svojo osebno denarnico, ki gostuje lokalno (Electrum na Macu ali Bitcoin Core na PC?). Od tam lahko z brskalnikom TOR obiščete eno od številnih anonimnih mest za izmenjavo (kot je changenow.io). Pojdite in zamenjajte svoje BTC za XMR ter poskrbite, da se XMR prenese v vašo denarnico Monero GUI.
Nato upajmo, da uporabljate sistem Tails ali Kodashi in da imate na teh sistemih nameščeno denarnico Feather Wallet. Prenesite XMR iz Monero GUI v denarnico Fether Wallet in tam opravite nakup.
To pomeni, da vaš nakup FIAT s sledljivimi BTC ni več na noben viden način povezan z vašim nakupom XMR.
 

gaetano99

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Najlepša hvala za te informacije!
Ali lahko opravim skoraj tako varen nakup, če ga bom opravil iz telefona.
Če lahko, katere denarnice in menjalnice priporočate za android?
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Ne, ne morete. Za to ne uporabljajte mobilnega telefona. Menite, da je vaš mobilni telefon že kompromitiran.
 
Top