Question imam zaskrbljujoče vprašanje

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
oprostite, ne razumem povsem, kako uporabljati forum. včeraj sem objavil izjavo o videoposnetku youtube, ki sem ga preučeval. danes videoposnetka ni več, izbrisan je z obličja planeta. ali sem na kakršen koli način spodbudil to dogajanje? nisem paranoičen človek, vendar: včeraj sem pustil vprašanje o komentarjih k videoposnetku, odgovor, ki sem ga prejel, ni bil tak, kot sem pričakoval ali razumel. im just..........
 
Solution
no.lol,im not delusional,perhaps just a little nervous as to why the creator of this video did this,i want to contact him but i dont know who he is or anyway to do that,can anyone help me to figure this out?how do i contact youtubes bbexpert?theres more to story,but im absolutely positive the video was deleted because of what i said or did with comment on it.id like to fix that if possible,thanks

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Ne zdi se, da imate blodnje (paranoja je v kliničnem smislu znana kot paranoidni delirij), vendar imajo vaši pomisleki paranoičen priokus, saj je človeško, da se včasih tako počutimo. Skriti sovražnik v vas je morda povezan z neko vrsto krivde, ki se je morate zavedati, da je ne bi bilo mogoče odkriti od zunaj (ne pozabite, da je to vaše in z vami). Nenavadno vedenje, ki ga opažate, ne kaže toliko na težave (za katere vam ne morem obljubiti, da so brez njih). Kakorkoli že, za vaše dobro počutje je, če si predstavljate in priznate, da tudi najboljši kirurg na svetu ne bi imel enakega občutka, ko bi operiral svojo mater ali le kateregakoli drugega naključnega pacienta. Preprosto prenesite sebe v drugo osebo, ki jo občudujete, in ravnajte tako, kot bi ravnala ona.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ne smem se bati. Strah je ubijalec uma. Strah je mala smrt, ki prinaša popolno izničenje. Soočil se bom s svojim strahom. Dovolil bom, da gre čez mene in skozi mene. In ko bo šel mimo, bom obrnil notranje oko, da bom videl njegovo pot. Kjer je strah odšel, ne bo ničesar. Ostal bom samo jaz.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
ne.lol, nisem blodnjak, morda sem le malo nervozen, zakaj je ustvarjalec tega videoposnetka to storil, želim stopiti v stik z njim, vendar ne vem, kdo je ali kako naj to storim, ali mi lahko kdo pomaga to ugotoviti? kako naj stopim v stik z youtubovim bbexpertom? je več zgodb, vendar sem popolnoma prepričan, da je bil videoposnetek odstranjen zaradi tega, kar sem rekel ali storil s komentarji na njem. rad bi to popravil, če je mogoče, hvala.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, dobrodošli na forumu BB. BBexpert je vsak strokovnjak na forumu BB, kot sem jaz. Izbrisali smo videoposnetke o proizvodnji zdravil, da bi rešili naš kanal pred prepovedjo. Vse jih lahko najdete tukaj v razdelku Video.
 
View previous replies…

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Iskreno povedano, mislil sem, da sem povzročil izginotje videoposnetkov, ker so takoj po mojem komentarju za stike stvari izginile. bil sem nekako potrt, ko je video izginil, ker je bil moj raziskovalni poudarek od leta 2010, kar je zelo dolga zgodba, ki jo delim z nekaj ljudmi. sovražim, kar se je zgodilo z našo vlado, skratka, odvzeli so toliko stvari, ki so lahko zelo koristne za določene ljudi, ali moram povedati več. še enkrat hvala.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
to resnično cenim.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
to je ena odlična pesem in želel sem uporabiti naslov te pesmi kot odgovor za vašo nit, vendar sem mislil, da ne ve veliko ljudi, da Weedeater refference
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
lol. ne, tega nisem vedel, vendar me je res pritegnilo, pošteno mi je ustrezalo, palec gor.
 
Solution
Top