Question Kako očistiti ulični metamfetamin do d-metamina?

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
Če sem torej dobil nekaj domnevnega kristalnega metamfetamina, kako ga lahko očistim do d-metala?
Izpiranje z aktetonom je enostavno. Kaj pa druge sestavine?

Kaj je snov n-iso, slišal sem, da je to neaktivna sestavina, kako nastane, kako se je lahko znebite?

Potem na koncu ločite d in l s kislino?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5

Tukaj imate za prečiščevanje.
Ločevanje enantiomerov sem ti že razložil, prav tako ga imaš v temi, ki sem jo povezal.
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Hii...
Kako pretvoriti hidrokloridno kislino 37% v 35%? Želim uporabiti za HCL plin za kristalizacijo. Wht i use NaCl pour with HCL Acid, pour H2So4. Toda v mojem efedrinskem topilu je olje. Mislim, da imam težave s koncentracijo hcl. Ker je v skrivni knjigi strica Festerja o metamfetaminu navedeno, da je treba uporabiti 35 % hcl kisline.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Uporabite lahko 37-odstotno kislino. 2 % nimata tako bistvenega vpliva.
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Želim tudi vprašati. Kako lahko pridobim 100 % efedrin hcl iz tablet, ki vsebujejo 12,5 mg efedrina hcl in teolifin 120 mg. Korak za korakom, prav tako me skrbi, da bi uporabil ur raje v "ekstrakciji efedrina iz tablet", ker u nima zamrzovalnika. Pripravljen je petroleter 40-60, toluen, NaOH, HCL plin, separacijski lijak, čaša, magnetno mešanje.
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
@G.Patton kako izdelati hipofosforno kislino z uporabo natrijevega hipofosfata, hcl 37 %, petroleter 40-60, lahko uporabim dietil eter?
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
@G.Patton after i done reflux 8H proccess with ephedrine hcl + Hypophosphorus acid + iodine crystal. Kaj naj storim s topilom, ko se ohladi? Kako kristalizirati. Ker je videoposnetek kuharskega strica na tej strani rezanje. Zadnji korak je, da se topilo prelije v lijak za ločitev in zalije z raztopino naoh, koliko raztopine naoh in kaj sledi?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Ali ste mislili natrijev hipofosfit?

Ta tema o drugi temi. Prosim, vprašajte me v PM ali ustvarite ustrezno temo Q/A.
 
Top