Question Kako pripraviti zdravilo crytall ecstasy v obliki tablet?

SebastianMorne

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 10, 2023
Messages
4
Reaction score
5
Points
3
Zanimalo me je, kako bi se kristali spremenili v tablete, saj se bolje prodajajo, že vem, kje kupiti stiskalnico, samo ne, kako obarvati kristalni prah, ne da bi izgubil čistost, in vse to.
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Najboljši je Pill Press ZP9, ki ga lahko kupite na evropi ali Kitajskem.
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Hi im imam tablete die mode to pill press zp9 in prašek z barvo za izdelane trde tablete xtc
 

SebastianMorne

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 10, 2023
Messages
4
Reaction score
5
Points
3
Pozdravljeni, hvala za ponudbo, vendar že imam tiskarski stroj, ki si ga bom izposodil od prijatelja, če bom kdaj zaslužil dovolj denarja, da ga bom lahko investiral zase, se bom brez oklevanja obrnil na vas. Želim vam lep preostanek dneva!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
preprosto zmeljite svoj kristal v prah, da dobite zelo fin prah, in zmešajte mdma prah s sredstvom za zgoščevanje, kot sta magnezijev stearat in mikrokristalna celuloza, skupaj z barvilom v prahu, to lahko kupite že pripravljeno na internetu, ki ga boste našli kot: V tem primeru se lahko obrnete na našega partnerja in prijatelja STARWARS: Readymix binder for press pill ali bolje neposredno. Ko ste zmešali in opravili ustrezne izračune za prilagoditev teže vaših tablet, boste pripravljeni, da jih vstavite v svoj stroj za stiskanje tdp-0 ali stroj, ki ga boste uporabili.
 
Top