Question Kako zapustiti Evropo, ko je izdan evropski nalog za prijetje?

lokozombo

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 20, 2023
Messages
11
Reaction score
4
Points
3
Zanima me, ali je mogoče zapustiti Evropo, če bodo zame izdali evropski nalog za prijetje. Načrtujem predčasen odhod, a kaj če se to ne izide? Letališča ne pridejo v poštev, kaj pa običajne meje? Ali ostanejo samo ponarejeni dokumenti?
 

lokozombo

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 20, 2023
Messages
11
Reaction score
4
Points
3
Vem, to iščem. Ali poznate kakšna zanesljiva spletna mesta s potnimi listinami? Za zdaj imam samo osebne izkaznice in vozniška dovoljenja. V najslabšem primeru lahko v Gruzijo potujem z osebno izkaznico. V Gruziji bom zunaj Evropske unije, zato bom v najslabšem primeru uporabil običajen potni list
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
47
Points
18
Odvisno od tega, kje se nahajate, vendar imate 2 možnosti.
1. Pojdite v Srbijo. V EU ni več nadzora nad potnimi listi. Nato morate samo vstopiti v državo, potem pa vas ne morejo deportirati.

2. S ponarejenim osebnim dokumentom se lahko zlahka skrijete tudi v naslednjem velikem mestu. Odvisno od kaznivega dejanja, ki ste ga storili, lahko preprosto pustite vse za seboj in začnete novo življenje s ponarejeno osebno izkaznico, spremenite videz in to je to.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
47
Points
18
Najprej je prosil, naj stopim v stik z njim, nato mi poskuša prodati stvari... čuden prevarant....
 

lokozombo

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 20, 2023
Messages
11
Reaction score
4
Points
3
heheh pravkar je ustvaril račun in misli, da bo našel norca
 
Top