Question Kako zaposlovati ljudi v podjetjih, ki se ukvarjajo z drogami, in podobno?

ginger1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Ali kdo ve? Naj jim to povem vnaprej ali naj uporabim ljudi, ki so samo poštni uslužbenci in podobne stvari, ali naj poskusim zgraditi mrežo prek interneta, kot je tukaj?
 

BadBoy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Izdelano spletno mesto dobi izdelek dobre kakovosti in prodaja ljudem iz vsega sveta. Veliko bolj varno, kot u prodati na Streat
 

ginger1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Ne razumete, kaj hočem povedati, pravim, ali naj ljudi pripravim do tega, da naredijo stvari s svojim znanjem, ali pa najamem naključne poštarje in ne povem ničesar.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Najamite le ene ljudi, ki bodo za vas pošiljali pakete. Vse pakete plačate s kupljeno kreditno kartico. Bolje bi bilo, če bi najeli naključno osebo, da vas ne bi poznala in vas ne bi mogla otipavati. Vedno lahko najamete dobrega prijatelja, za katerega veste, da ga ne bo zamenjal, in stvari so veliko bolj varne kot zgornja rešitev.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Osebno menim, da je spletna stran le češnja na torti. Nikoli ne bi prodajal pod določenim zneskom, transakcije bi opravljal na mestih, kjer me nihče ne pozna, in najel bi vsaj 1 prekupčevalca, poskrbite, da bo vedel, za kaj gre, sicer se bo slabo odzval, ko bo to izvedel, in ne bo trajalo dolgo, da bodo to ugotovili. Poskrbite, da ga boste dobro plačali, in mu poskušajte preprečiti, da bi se med tekom opijal, vendar bodite velikodušni po poslovnem času. Poskrbite, da bo jasno, da mora opravljati primopredaje in se ne sme družiti. Opravite svoje lastno javno naročanje, sicer bi lahko z njim nastala težava.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Osebno menim, da je spletna stran le češnja na torti. Nikoli ne bi prodajal pod določenim zneskom, transakcije bi opravljal na mestih, kjer me nihče ne pozna, in najel bi vsaj 1 prekupčevalca, poskrbite, da bo vedel, za kaj gre, sicer se bo slabo odzval, ko bo to izvedel, in ne bo trajalo dolgo, da bodo to ugotovili. Poskrbite, da ga boste dobro plačali, in mu poskušajte preprečiti, da bi se med tekom opijal, vendar bodite velikodušni po poslovnem času. Poskrbite, da bo jasno, da mora opravljati primopredaje in se ne sme družiti. Izvedite svoje javno naročanje, sicer bi lahko bil problem
 
Top