Question kako iz psevdoefedrina pridobiti amfetamin?

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
To ni potrebno. V psevdonimih ni metamfetamina, ki bi ga lahko izločili. Psevdo morate pretvoriti v metamfetamin s kemičnim postopkom, sintezo.
Sinteza je opisana v razdelku "amfetamini" na tem forumu. Ki bi ga našel, če bi se potrudil, da bi ga sploh poiskal, preden si objavil še eno vprašanje.
 

8n398k20k280

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
31
Reaction score
4
Points
8
Če sem postavil to vprašanje, ali ni jasno, da nisem razumel celotnega postopka sinteze? "DocX" Žal mi je, da nisem rojen kemik, da bi razumel. Mislim, da je ta forum namenjen pomoči drugim, ki so na tem področju novi in bi si želeli več pomoči prirojenih kemikov, kot ste vi!
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Nikakor nisem "prirojen kemik". Sem tudi začetnik. Vendar moja kritika ni v tem, da ne razumete, temveč v tem, da niste niti poskusili.

Najprej poiščite na forumu sinteze, ki jih iščete. PREDEN začnete postavljati vprašanja. Gre za preprosto iskanje, ki nima nobene zveze s tem, da si kemik.

Ko ga najdete, ga preberite. Če česa tam ne razumeš, si to preberi z Googlom. Če se zatakneš, vprašaj o teh specifičnih stvareh.

Če vprašate, kot ste vprašali, "Kako narediš amfetamin?", je odgovor: "Preberi prekleti opis sintetizatorja na forumu!".
Če pa vprašate "Oprostite, prebral sem ta opis sintesa *povezava* in ne razumem, kaj pomeni bazificirati raztopino" (ali kakšen drug določen del sintesa), lahko dobite nasvete in odgovore. Sam vam bom z veseljem pomagal s kakršnim koli znanjem, ki ga imam. Na tem forumu lahko najdete več takšnih primerov.

V redu je, če ne poznate kemije. Ni pa v redu, če ste leni in se ne potrudite niti sami. In če ne znate iskati po forumu ali postavljati vprašanj, na katera lahko ljudje dejansko odgovorijo, se morate najprej naučiti tega. Če tega niste pripravljeni storiti, vam nihče ne more pomagati in to ni za vas.

To je vsaj mojih pet centov.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Mimogrede, tukaj je primerjava, ki vam bo v pomoč pri razumevanju:

Recimo, da gre za forum o gradnji različnih vrst hiš. V njem je veliko tlorisov in opisov, kako zgraditi veliko različnih hiš, med njimi eno z naslovom "Kako zgraditi mestno hišo".
Potem se oglasite in postavite vprašanje "Kako zgraditi mestno hišo?".

Razumete, kako se to lahko zdi malce, malce neumno, kajne?

Če pa bi vprašali
"Oprostite, prebral sem opis, kako zgraditi mestno hišo, vendar je v njem veliko omemb o "2 po 4". Ne razumem, kaj je "2 po 4". Poskušal sem pobrskati po Googlu, vendar nisem našel nobene informacije. Ali vam lahko kdo razloži?", ljudje vam bodo seveda pomagali.
Vem, da bi mi pomagali.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ali lahko iz psevdoefedrina pridobim amfetamin? Kako to deluje? 😅😅😅
Prosim, povejte mi @8n398k20k280.
To vidim precej podobno, samo upoštevajte, da novi uporabnik tega foruma morda ne ve natančno, kaj naj išče, ali pa izbere napačne iskalne izraze in potem najde medtem veliko novih objav, kot je ta, brez prave vsebine. Zaradi jasnosti, ali naj bodo vsi tutoriali od strokovnjakov, ali od strokovnjakov razglašeni za dobre, v ločeni kategoriji, kjer nihče drug ne more odpirati tem, ali pa so ti tutoriali vsi pripeti, da jih lahko bolje najdeš brez uporabe funkcije iskanja. Množica teh prispevkov kaže, da bi bila sprememba na tem področju morda primerna, saj ne verjamem, da vsi res tečejo z desko pred glavo in preprosto predložijo oni popolnoma nesmiseln komentar tukaj. Mislim, da je preprosto preveč vtisov, ki delujejo naenkrat, da se moraš dobro nadihati, da najdeš pregled.
In potem postavi, da klic na pomoč, da bi našli začetek. To pa preobremenjuje forum.

Zdaj imamo 10 centov v obročni vrečki
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Vsekakor! Ta predlog sem objavil v Heisenbergovi temi o novem slogu foruma.
Čeprav v tem konkretnem primeru ne velja. V iskalno vrstico bi lahko vtipkal točno to vprašanje, ki ga je objavil tukaj, in dobil pravi rezultat.

In iskreno, izvajanje kemijskih sintez brez kemijske izobrazbe ni realen podvig, če človek ni dovolj radoveden, podjeten in inteligenten, da bi sam poiskal kakršno koli informacijo in povezal točke. Potem je prav tako dobro, da se vrne na darknet trge in izdelek kupi.
 
Last edited:
Top