Question Kako donosna je sinteza amfetamina (speed) na evropskem trgu, ki se začne s predhodnikom P2NP?

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Izračune kemikalij sem opravil v skladu s kemijsko sintezo amfetamina, ki je dokumentirana v naslednjem videoučnem gradivu;
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/one-pot-amphetamine-synthesis-from-p2np-with-nabh4-cucl2-1kg-scale.70/
Če je samo za pridobitev 1 kg speeda potrebnih 2016,19 g predhodnika (P2NP) in samo 2 kg predhodnika staneta 570 EUR, je potrebnih tudi 3474,8 g natrijevega borihidrida, samo s tema dvema kemikalijama je to več kot 1.000 EUR
 

Newbee

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 24, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Masovni dobavitelji večinoma in pogosto razrežejo en kilogram z 2-3 kilogrami kofeina ali drugih stvari, potem je to dobičkonosno.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
To je dobičkonosno že prej.

Z vrhunskimi nabavnimi cenami je mogoče amfetaminski sulfat proizvesti za 300 EUR na kilogram, pri nabavi v Evropi (NE kitajskih dobaviteljev) in prodati za 1.800 na debelo.

600 % se mi zdi donosno. Brez rezanja ali sranja
 
View previous replies…

Newbee

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 24, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
razumljivo, vendar tudi, da denar govori.
Hvala za vaš odgovor, načelnik.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Denar govori! Manjšim kemikom lahko pride prav, da se združijo pri večjih naročilih in tako dobijo dobre pogoje za prodajo v razsutem stanju.

To vam lahko omogočijo eskont in forumi, kot je Breaking Bad!
 

Newbee

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 24, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Pomeni, da je večina izdelkov, ki prihajajo na primer z nizozemske, večinoma izdelanih s strani veliko kemikov, povsod je veliko razredčenih ali propadlih stvari. ne spomnim se, kdaj sem v nizozemskem amsterdamu lahko dobil nerazredčene stvari, celo a-olje (freebase) razredčijo z alkoholom in prodajajo na litre.
 

Newbee

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 24, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
To je to, ampak hipoma so razmere s kokainom precej dobre (razmerje med ceno in kakovostjo), droge, kot sta mdma in amf, pa so precej smetiščne.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Žalostno je, da se večina amfetamina, ki se prodaja v NL, prodaja kot mokra pasta, ki je močno narezana s kofeinom. To žal ni izvirni izdelek, kot je amfetaminov sulfat.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Ja, ljudje bi morali sploh nehati prodajati pasto.

Če bi prodajalci na darknetu nehali dobavljati pasto in bi se osredotočili samo na sulfat, dekstro in tako naprej, bi kakovost zelo hitro postala noro dobra.
 

JohnWebb

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
39
Reaction score
45
Points
18
Iz Twitterja G.Pattona

#Amfetamin je ena najbolj priljubljenih sintetičnih drog, ki jo je precej enostavno izdelati doma v kuhinji ali garaži. Izračunajmo, koliko bo stal en kilogram te snovi v smislu stroškov reagentov, če amfetamin dobimo z redukcijo Al/Hg #P2NP.

Stroški reagentov so bili vzeti iz #BB_Listings (#BB_Forum).
1 kg 1-fenil-2-nitropropena (#P2NP); - 250 EUR
10 kg izopropil alkohola (IPA); - 90 EUR (5 l - 45 EUR)
5 kg ledene ocetne kisline (AcOH); - 75 EUR (1 l - 15 EUR)
1,2 kg aluminija (predrezani listi Al folije); - 18 €
10 g nitrata živega srebra (II) (Hg(NO3)2); - 65 €
5 kg Natrijev hidroksid (NaOH); - 45 € (cena: od 1 kg/ 9,00 €)
5 kg acetona; - 16 € (iz trgovine Leroy Merlin)
200 g žveplove kisline (H2SO4); - 18 € (1000 ml - 89 €)

Po obračunu stroškov reagentov dobimo 580 € za 1 kg #amfetamina.
Iz 1 kg #P2NP lahko dobimo približno ~700 g amfetamin sulfata. Stroški za 1 kg amfetamin sulfata torej znašajo približno ~800 €.

Pri teh izračunih nismo upoštevali potrošnega materiala, kot so brizge, pH papir, filtrirni papir, čistila za steklovino, rokavice itd.

Seznam potrebnih reagentov je izračunan samo za 1 kg #P2NP.

V primeru desetkratnega povečanja količine kupljenih reagentov se lahko stroški sinteze zmanjšajo za 50 %.

Laboratoriji, ki kupujejo metrske tone sinteznih reagentov in uporabljajo industrijsko opremo, zmanjšajo stroške #amfetamin sulfata na približno 150 EUR za 1 kg.

Vir @G.Patton
 
View previous replies…

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Natrijev borohidrid?
 

JohnWebb

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
39
Reaction score
45
Points
18
To so reagenti za sintezo prek Al/Hg.
Natrijev borohidrid se uporablja pri poti p2np/NaBH4/CuCl2, zato se skupna cena razlikuje
 
Last edited:

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Dobra analiza cen :)

S cenami za razsute izdelke bi se strinjal, 300-150EUR je zelo dober cenovni razpon, ki si ga je treba prizadevati, in prepričan sem, da bi bilo to mogoče tudi pri nabavi izdelkov v Evropi, brez kitajskih dobaviteljev.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Glede poti NaBH4/CuCL2 lahko mirno rečem, da bo s to potjo mogoče doseči cene 300 EUR za kilogram amfetamina za vsakogar, ki lahko kupi predhodnike v vrednosti približno 10.000-15.000 EUR, to je cenovni razred, kjer bo začelo biti zabavno :)
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
enako o 4mmc 1kg, če u izdelan in u kupiti veliko kemikalij stroški 1kg je 300 €
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Lahko bi opravili veliko več poslov, če bi pošiljali pošiljke zunaj PL
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
na poljskem je veliko strank, ki jih ni treba poslati v drugo državo. poslati v drugo državo je veliko več težav pozneje.....
 
Top