Question Kako poteka proizvodnja metamfetamina z medicinskim tekočim efedrinom (C10H15NO)?

Napoleon

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 15, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Uporabil sem neposredno tekočino in imel težave pri kristalizaciji, ostala je kot voda, ali je lahko težava v njeni čistosti ali ni mogoče izdelati metamfetamina z medicinskim tekočim efedrinom? Uporabil sem metodo, ki vsebuje rdeči fosfor in klorovodikovo kislino
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Pozdravljeni, v katerem podjetju ste uporabili izdelek?
In kolikšen odstotek efedrina je raztopljen v kakšni količini tekočine (ml)?
 

Napoleon

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 15, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Kupil sem ga tako, da sem podkupil bolnišnično osebje. Ne poznam sestavin, vse, kar vedo, je, da se uporablja za bolnike. Ali obstaja metoda, s katero lahko ločim čisti efedrin?
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Teoretično morate tekočino pustiti izhlapeti le tako, da na koncu ostane v njej raztopljena snov (efedrin HCI).
Dokler ni vanjo vmešano nič drugega!
Tekočino bi pustil izhlapevati v široki stekleni posodi, pri sobni temperaturi, v temnem prostoru!!!
Potem bi jo morali brez težav uporabiti za redukcijo joda/fosforja (rdeče barve).
Sem popoln noob, vendar sem to poskusil pred desetimi leti in je precej enostavno!!!
Sončni pozdravi in veliko sreče
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Pozdravljeni, Napoleon,
našel sem tole:
Odmerjanje in uporaba efedrin sulfata v injekciji
Splošna navodila za odmerjanje in uporabo
Injekcijo efedrin sulfata, 50 mg/ml je treba pred dajanjem kot intravenski bolus razredčiti, da se doseže želena koncentracija. Razredčite z normalno fiziološko raztopino ali 5-odstotno dekstrozo v vodi.....

Koliko (cc) ste uporabili? Če je bilo tako kot zgoraj, ste dobili le približno 1/20 tistega, kar ste potrebovali za reakcijo.

Kot so povedali drugi, tekočino prelijte v plitvo posodo ali krožnik z ravnim dnom in počakajte, da vsa voda izhlapi. Preostanek postrgajte in stehtajte. To bo efedrinska sol. Njena MW bo osnova za izračun količin drugih reaktantov.
 
Top