Question Kako poiščete potrebščine?

balkanboi

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 7, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Zavedam se, da je to preprosta tema, vendar kako najti prepovedane kemikalije? Kako jih dobite in na kaj morate biti pozorni? Ali jih dostavljajo tudi na Balkan?
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Če živite na Balkanu, to ne bi smelo biti pretežko. V vzhodni Evropi je veliko oseb, ki vam jih bodo z veseljem prodale. Ali obstaja kakšen lokalni forum iz vaše države, na katerem bi lahko oglaševali svoje raziskave? Sicer pa je na Poljskem veliko oseb, ki prodajajo nekoliko prepovedane kemikalije.
(Če imate forum, ga lahko delite z mano z zasebnim sporočilom).
 

elementshifter

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 27, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Veliko bistvenih kemikalij lahko presenetljivo pridobimo iz matere Zemlje ali zgolj z uporabo preprostih kemijskih metod za prečiščevanje kemikalij. Opazil sem, da je klorovodikova kislina žveplova kislina, tudi lug, znan tudi kot kavstična soda ali natrijev hidroksid tam je čistilo za odtoke Red devil najmočnejši lug, ki ga lahko brez kakršnih koli sumov dobite v trgovini s strojno opremo, vendar lahko svoje preproste kemikalije izdelate z uporabo elektrolize problem tukaj je, koliko časa in kako malo izdelka lahko dobite opravite svoje raziskave in presenečeni boste, kaj lahko iz nič naredite samo z uporabo elementov, ki vas obdajajo
 

Iris HeScam

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 7, 2023
Messages
28
Reaction score
18
Points
8
Deals
8
Najprej nam morate sporočiti, katere kemikalije potrebujete, potem bomo vedeli, kako vam pomagati, da jih dobite, ni problema, da večina kemikalij pošilja na Balkan
 

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
11
Points
3
Če živite v Vzhodni Evropi ali na Balkanu, je naročanje kemikalij pri kitajskih dobaviteljih prek spletne strani alibaba izjemno enostavno.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
370
Reaction score
181
Points
43
Alibaba je dober kraj, vendar Kakovost in količina poslala najboljše
 
Top