Question Kako potekajo pošiljke nacionalnih paketov? ali je dobro pošiljati narkotike prek pošte?

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Zanima me, ali je varno pošiljati narkotike prek nacionalne paketne službe ali zasebnih logističnih podjetij z nacionalnimi pošiljkami, hvala vsem!
 

davlovsky

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 13, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Kaj menite vi? Lol, od vsega tega medu se mi je kar lepilo.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Nimam pojma, zato sprašujem, govorim o nacionalnih pošiljkah, mednarodne pošiljke očitno pregleda carina.
Edino, kar vem, je, da imajo logistična podjetja detektor kovin (za odkrivanje strelnega in rezilnega orožja).
osebno pa sem kupil airsoft orožje in orožje z rezili iz aliexpressa in so prispeli brez težav, in to je mednarodna pošiljka.
 

davlovsky

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 13, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Prevajate kocke. Tu imate spletno mesto, ki objavlja videoposnetke na YouTubu in ljudem prikazuje, kako sintetizirati prepovedane droge, ter deluje kot središče/tržišče, kjer lahko kupijo ne le kakršne koli prepovedane droge, ampak tudi vse predhodne sestavine, da lahko izdelajo tudi svoje.

Torej, tudi če to spletišče ni ena sama velikanska medena točka ( če), Johnny Law zagotovo ve, da obstaja.
Toda za trenutek predpostavimo, da je ta spletna stran res zakonita in da jo vodi nekakšna ekipa hudobnih, samosvojih odpadniških kemikov ter da ste sami dovolj vešči ulice in tehnologije, da se skrijete za več varnostnimi plastmi - tudi če se vse te zvezde ujemajo, ste na koncu še vedno na kocki.

Zato se zdi, da je treba odločiti, ali se vam to splača ali ne. Ali je nagrada za uživanje kakršne koli droge, ki jo uživate, večja od tveganja, da vas ujamejo pri spletnem nakupu mamil in vam jih pošljejo po pošti?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
V kateri državi ste?

Tisti v Združenih državah Amerike
Tukaj je najboljši nasvet, ki ste se ga lahko naučili

Pregledal sem vse strani, ki so povezane s spletnim mestom USPS.com. Globoko zakopano v eni od publikacij o razredih pošte piše;
" Vsi razredi pošte so predmet inšpekcijskega pregleda, razen Priority Mail Express ® ", v nadaljevanju pa govori o časovnih omejitvah dostave naslednji dan.
Cena se začne pri 25 dolarjih, vendar če želite, da se pošiljka prikaže na cilju, je to način. Predlagam vam, da še vedno poskušate preusmeriti pozornost. Napačno ga označite in natisnite lažno nalepko s povratnim naslovom, če je nedolžna sprednja stran. NE POŠILJAJTE NIČESAR VNETLJIVEGA, NOBENEGA TOBAKA ALI ALKOHOLA. Vsaj lažite o tem. Dvakrat impulzivno pošljite vse, kar diši, zavijte v folijo ali uporabite pločevinko Pringles ali vrečko mylar.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Španija (Evropa) videl sem, da veliko ljudi tukaj pošilja droge prek voznikov glovo .
 

Sir_Smokealot

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Za europo samo uporabite dpd, dobro ga zapakirajte in posvečajte nekaj pozornosti prikrivanju, pa bo prispelo 95 %+.

Za nacionalne pakete, v tem primeru za Španijo, veljajo enaka pravila in 99 %+ jih prispe brez težav
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Obstaja veliko ljudi, ki s tovrstnimi storitvami pošilja zdravila po vsem svetu, obstajata dve veliki in pomembni sestavini za pravilno dokončanje pošiljke: zelo dobro morate vedeti, kaj počnete, in imeti morate srečo. Če se še vedno sprašujete o tovrstnih vprašanjih, si raje pridobite nekaj teoretičnih izkušenj, poiščite čim več informacij in se pogovorite z nekaterimi strokovnjaki, kar vam bo zagotovo pomagalo. Ne delajte neumnosti, če niste prepričani, kaj počnete, posledica lahko zajebe veliko stvari, zapomnite si to.
 
Top