Question Kako lahko ohladim prostor za gojenje?

Bluegum

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Imam zaprto sobo, v kateri že več kot 3 leta ni bilo nobenih težav. Lepo visoke kvote brez večjih težav. V zadnjih 6 mesecih se ne ohladi pod 30 stopinj Celzija.

Dodal sem klimatsko napravo, drugi vhod, uporabljam filtre 2 charcol outlet in trenutno zmanjšujem moč svetlobe čez dan. Luči so prižgane čez noč in ugasnjene čez dan. Zunanje vreme je hladnejše kot prejšnja leta.

Trenutno so rastline v vegetaciji, tako da jim uspeva, vendar so se pri prejšnji rasti med cvetenjem spremenile v nič in ne želim, da bi se to ponovilo.

Ne vem, kaj bi lahko to nenadoma povzročilo. Zdi se, da se je v zadnjih 12 mesecih nekaj spremenilo, da je to povzročilo, in v zadregi sem, kaj.

Kakšne ideje o tem, kaj bi to lahko povzročilo? Vaš nasvet je dobrodošel.
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
morali bi kupiti zračno hlajenje z vodnim hlajenjem, imenovano opticlimate.
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
prav tako , raje pridobite poglobljene informacije na spletnih straneh cannabisgrow.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Rešitev spanara bo delovala, vendar s tem ne boste odpravili prvotne težave. Morda je katera od naprav v njem okvarjena in se pregreva? Lažji način za preverjanje, od kod morda prihaja, bi bila termalna kamera, ki pa je draga, če ne poznate nikogar, ki bi jo že imel.
Ali ste preverili, ali ni vaša električna vtičnica preobremenjena? To lahko povzroči njihovo pregrevanje.
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
Prav tako imate prav archae.
moja izkušnja je, če nekje uspešno rastem več kot 3 leta. zamenjal bi veliko opreme, kot so žarnice ali led diode
kupil bi nove ventilatorje . če gojiš 3 leta in več, bi verjetno naredil popolno prenovo prostora.
 

Bluegum

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hvala! Žal bi morali biti določeni, žarnice, ventilatorji in filtri redno zamenjani, zato je to tako čudno.

Kakršen koli predlog o spletnih straneh? Poskušal sem iskati posebnosti, vendar sem našel samo ta forum
 
Top