Kako trgovci pošiljajo svoja zdravila po pošti?

nob0dy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 20, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
1
Pozdravljeni,


iskala sem, da lahko psi zavohajo droge, tudi če so dobro skrite.

Razmišljal sem o tem, kako dilerji pošiljajo svoje stvari po pošti, ne da bi jih ujeli?
in kaj se bo zgodilo, če bo pošta ujela droge, ali ne bo to zelo tvegano za trgovca, da bi prepoznal svoje ime?
ali obstaja tudi kakšen način, kako prevarati pse, ki iščejo drogo?

hvala,
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Kako je treba ujeti trgovca? Ni se mu treba bati, če dela čisto in vse razkužuje. Kdor na njem napiše pravilnega pošiljatelja, bi si zaslužil zapor zaradi neumnosti. Težave ima le prejemnik, vendar dokler se obnaša pravilno, se ne more zgoditi veliko.
Če kriminalisti ne najdejo uporabnih dokazov, kot so prstni odtisi ali sledi DNK, pošiljatelju ni treba skrbeti, zlasti če ga policija že pozna.

Psov in njihovih nosov ne morete prevarati, toda zakaj bi pes zavohal pismo? Ste imeli kdaj opravka s poštno službo? Gre za popolnoma avtomatiziran postopek, pri katerem sortirni stroji delujejo v velikih dvoranah, ročno posredovanje pa je potrebno le v primeru okvar. Psi ne tekajo naokoli ves dan. Psi za prepovedane droge se uporabljajo pri racijah za iskanje skrivališč, ker jih noben policist noče preiskovati, psi za eksplozive npr. na letališču med obhodi, ne pa v poštnih distribucijskih centrih, kjer se na dan obdela več kot 100 000 pisem.

Kar pa morate storiti, je, da blago zapakirate v vakuum, kar preprečuje vsaj to, da med prevozom nihče ne bi opazil vonja. Odvisno od tega, kako čisto delate, bi to pomagalo tudi pri psih, vendar običajno zunaj ostanejo drobne sledi, zaradi katerih pes stavka.
 

Panda

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Kaj bi uporabili za razkuževanje Slišal sem za čistilo za steklo in običajno razpršilo za razkuževanje. Ali obstaja še kaj drugega?
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Res je, kupil sem ekstazi in na tržnici poslal naslov za pošiljanje, čez dan pa sem dobil svojo stvar, ki je bila v knjigi na strani 73, in nihče me ni ujel, zato je odgovor po pošti.
 

nob0dy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 20, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
1

Pozdravljeni,

hvala za odgovor na moje vprašanje, pri svojem vprašanju sem želel povedati, kaj se bo zgodilo, če bodo policisti ujeli pošto v postopku pošiljanja in na njej našli droge? tukaj v moji državi nimamo javnih poštnih nabiralnikov, kamor bi lahko samo položili pismo in odšli, ampak moramo pismo poslati prek pošte, kjer nas vprašajo po osebnem dokumentu

Hvala,
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Potem v tej državi ne bi pošiljal nobene pošte brez možnosti anonimnega pošiljanja majhnih paketov, saj je to velika prednost tega skoraj svetovnega sistema, ki omogoča, da pošiljatelj ostane anonimen, vi pa zaradi žiga le približno veste, iz katere regije prihaja pošta.
V vašem primeru se bodo policisti usmerili na prejemnika in pošiljatelja, prejemnik bo moral dokazati, da jih je naročil, policisti pa bodo izkopali vrata pošiljatelja.
Kaj ste mislili, da bodo policisti storili drugače?

Ali želite kupiti ali prodati droge po pošti?
 

steve77

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
3
Če nekdo pošilja ali prejema pakete v domačem okolju, je to varen nakup, če nekdo prejme kakršen koli paket v ZDA iz tujine, bo to težava, ker bo med prejemnikom in pošiljateljem obstajala carina ZDA in paket lahko obtiči v carini, če pa nekdo pošlje paket iz ZDA v ZDA, potem carine ni
 

thegentleman_007

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Iskreno povedano, nikoli nisem naletel na težave pri pošiljanju ali prejemanju, vendar v moji državi kazen ni tako visoka....
 

tjerry

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 10, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Hej, fantje, prvič objavljam tukaj. Želim poslati paket gob iz Nizozemske na Norveško. Povedali so mi, da je vsak paket, ki izvira iz Nizozemske, že sam po sebi rdeča zastava za te vikinške carine. Zato me zanima, ali ima kdo kakšne izkušnje z uspešnim pošiljanjem na to nordijsko ozemlje. Ali so možnosti res tako velike, da se ne smem truditi, ali pa naj to obravnavam kot vsako drugo pošiljko.
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
Številne smartshope pošiljajo vsak dan veliko veliko veliko truflov po vsej evropi vrste pollegalno. Ne smete biti zaskrbljeni
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
48
Points
28
Zakaj jih ne bi poslali prijatelju v drugo državo in naročili, naj jih pošlje na destinacijo.
 

Paul DelGrosso

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Je kdo že poslal stvari iz Kitajske v Kanado brez težav? Kilograme ali več? Manjše, npr. 500 g do 100 g?

Nekatere stvari so že v kanadskih skladiščih. Druge pa ne. Upam, da bom dobil odgovor.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Naj torej to pojasnim, morda bo pomagalo tudi drugim. vsako količino pod 2 kg lahko pošljejo z neregistriranim ali priporočenim "pismom", ki naj bi vsebovalo le dokumente, vendar to skoraj nikogar ne zanima, saj je zelo varno. Toda Kitajci so v Kanadi dobro zakoreninjeni, imajo uvozne mreže, špediterske strategije in podpirajo z dokumentacijo. želijo, da bi dobili svoja naročila, in jih tudi dostavljajo, počasi.
 

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Obstajajo trditve o trikih, ki naj bi delovali, kot so posebne vrste vab ali celo kemikalije, vendar na splošno ne bi svetoval, da se snovi, ki so tekoče ali imajo močan vonj, pošiljajo predaleč, lokalni trgi so običajno dovolj močni, tako da na primer ni potrebe po pošiljanju konoplje zelo daleč
 
Top