Question Kako bi mi lahko nekaj poslali, ne da bi bilo to povezano z mano?

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
im v ZDA, ali so poštni nabiralniki dovolj varni? kako to deluje? Kako lahko prejmem tovrstne stvari.... Sprašujem, ker je pri uvozu iz druge države zadnja stvar, ki si jo želim, da bi me carina lahko izsledila, v najslabšem primeru ... Ali pa tudi v državi ne morem tvegati, da bi bil kateri koli pošiljatelj "medena past"..... V preteklosti sem bil že obtožen za droge, zato bi bilo vse, s čimer bi se ukvarjal, precej obremenjujoče... tako da ni prostora za zajebancijo....
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Ne v vašem imenu po škatle niso dovolj varne. Po box je le posoda, ki se v resnici ne razlikuje od škatle ob ulici. Ustvariti morate lažno identiteto ali si jo od nekoga izposoditi, dobiti nabiralnik na njegovo ime, uporabiti kartico za denar za enkratno uporabo ali kaj drugega, kar ni povezano z vami. Pošljite denar nekomu, ki mu zaupate. Ta oseba mora biti čista in nikakor ne sme biti povezana z nakupom, da bo lahko verodostojno zanikala, če jo bodo dostavili policisti. Sam sem na istem čolnu in poskušam ugotoviti, kako prejeti kontraband, ne da bi me odkrili. Obstaja varnostni forum, ki ga morate vsekakor preveriti, vendar mislim, da se nekaterih stvari, ki sem jih tam prebral, ne bi mogel naučiti niti v tem življenju. Pravi dobavitelj je vse. Predstavljajte si, da na carini stoji škatla kemične družbe XuCuingchong, naslovljena na posameznika. Menite, da bodo sumničavi? Kar me spomni, da bi bilo skrivanje za podjetjem, resničnim ali namišljenim, lahko tehnika. Odgovarjam predvsem zato, da bi videl, kaj pravijo drugi, ker sem zdaj tukaj.
 
Top