Question Kako lahko pridobim Psilocybe iz gob?

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Ali mi lahko kdo pomaga?
 

gameon

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 16, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Torej tru, samo vložite čas ali uporabite gumb sherch
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
🤮🤮🤮🤮🤮🤮. Povedal vam bom. Zadušiti 5 gramov v tihi temi je lahko izziv, toda pojesti žlikrofa je mala malica. Na spletnem mestu The Shroomery.org imam članek Tek, ki je star 15 let ali več. Takrat je bil edini in je dobesedno #2 iz tiste niti. Tako pelješ psilocin dlje, kot si kdajkoli želel. Ljudje se pogosto ne zavedajo, da je psilocin tisti, ki vpliva samo na vas. Psilocin se defosforlira z vašo želodčno kislino. Ne bom govoril o tem, zakaj se čarobne gobe pravilno imenujejo psilocibin, vendar obstaja predpostavka
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
McKenna style ego death, vedno poskušam telefon spraviti čim dlje od sebe, ko grem tako globoko in je v temni spalnici, boga stvari, ki sem jih srečal na teh psihonautskih popotovanjih fuj fuj, tako sem enkrat res videl vrabca, ki je ob zori med obračanjem sladkarij z drevesa strmoglavil spečo raco mlakarico, zdaj, ko vzamem junaške odmerke, so race v kamuflažah, včasih so samo videti pripravljene na vojno, drugič je njihovo obnašanje in hladen odnos ne tako subtilen način, da povedo, da gredo v vojno, pasivni agresivni prekrški, .... Fouls so race fouls ali samo perutnina, jebene ptice človek
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Vidim, da ste dobili veliko odgovorov ob predpostavki, da so odlični, kdo jih je napisal, nisem prebral, psilocibin lahko pridobite tako, da jih zmeljete in verjamem, da 1:1 po teži ekstrakcije etanola ob predpostavki z nekaj vode, ki se pozneje destilira, bi bila moja najboljša domneva o preprostem načinu izdelave ekstrakta iz vaših gob, zdaj imam škatle za čevlje pan subtrops in nekaj zavistnih monotub, to je bila zame vroča serija mikologije, contam free za tako dolgo, da sem prežgal vse agar plošče in prenose, kot tudi večino zrn na zrna iz teh prvih prenosov, imam nekaj vijolične mistične lc, ki se kolonizira tako hitro in naredi odličen izdelek, če jih poskušate ekstrahirati v tekoči etanol in ali etanol in dh20 bo pot, stavim, da lahko najdete postopek zelo enostavno so zakoniti veliko krajev zdaj, kaj počnem, je super in gor vse moje aborti ali stran ali je, da ne izgledajo kot nekaj id kdaj dati nekoga v vrečo obdobju in ko se gradijo do kvarta kozarec sem jih dal v čarobno kroglo za kratek cikel eksplozije in nato dobili to zelo čistega limoninega soka iz cele hrane, ki ima okus tako dober in sem mešati dve, lahko filtrirate po nekaj urah, vendar ponavadi pustim, da to naredi pri sobni temperaturi za 12 ur, zamrznem čil in filtriram, nato pa pijemo limonin sok v posnetkih, ki je boljši od vseh čokoladnih ploščic ali česar koli, kar sem naredil, seveda bi ga lahko tako razdelili in citronska kislina naredi veliko razliko zabavajte se tam in pazite na svoj ego lol
 
Top