Question Looking for a vendor pomoč odvisnikom od opiatov

Darknet princess

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
ibogain / iohwaska ali katera koli druga zdravila potrebujete pomoč za dragega prijatelja za razstrupljanje od opiatov
 

dark-flight

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 10, 2023
Messages
43
Reaction score
33
Points
18
Deals
18
Ali potrebujete zdravila za odvajanje od drog ali opioide?
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Po desetih letih opuščam subokson, vendar sem uporabljal nekatere analoge in kaj ni varno uporabljal, zdi se, da pomagajo pri opuščanju subs sem bil pripravljen poskusiti metadon subokson je bil tako težko tk kick
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
48
Points
28
Gospod lahko zakupimo pogovor na wikiju mi ali signal čim prej. Pill wise lahko dobim, kar je er vam je všeč, če je tisto, kar ste rekli prej, legitimno vaša volja bo opravljeno. Obljubim. Jaz sem Thewaterman na wicker in signal. Ty
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Iz nekega razloga vas ne najde na signalu samo z Thewaterman, če mi lahko pošljete dm tukaj nimam wicke
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Waterman, ne morem ustvariti računa wicker.its gonna die in a month.I need your help.tryin to get a close friend off fent w a weeks methadone and a months valium as needed.Ive hrlped w 4 people w success.also involves megadosing w vitamin c but thats not where I need your help.its w the pills.please dm me or tell me how to reach you.that would b screamin.thanks a million.
 
Top