Question Zelena kemija

HEALTH

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Laboratoriji za izdelavo zdravil so lahko nevarni za okolje. Kako rešujejo to težavo? Menim, da bi si moral ta forum bolj prizadevati za rešitev tega problema.
 

HEALTH

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Da, vidim, da ste Proizvajalec. Nekaj primerov iz vaše tovarne?
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
nobenemu proizvajalcu zdravil ni mar za okolje, kako naj odstranjuje odpadke?
 
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
BASF temu pravi Verbund, vključevanje odpadkov iz enega procesa v drugega, s čimer ne le pridobimo največjo vrednost, temveč tudi preprečimo odpadke, ki bi lahko škodovali okolju.
Vse svoje odpadke nevtraliziram, če pa to ni mogoče, jih odpeljem v sežigalnico.
 

HEALTH

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Kako poteka sežiganje (zračni tok, ognjišče ...)?
 
Last edited:

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ne vem, obstajajo podjetja, ki zagotavljajo to storitev. na kilogram in na kategorijo odpadkov.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3

V tem primeru bi na žalost rekel, da boste pridigali na zbor.

Na youtubu si lahko ogledate več nepristranskih dokumentarnih filmov o nekaterih naših največjih podjetjih na svetu, kako ravnajo z odpadki.

Prijavljajo vse te različne "zelene oznake", vendar večina konča v državah tretjega sveta.

Celo podjetja, ki delujejo kot podjetja za odstranjevanje odpadkov, izvažajo in odlagajo v državah tretjega sveta.

In glede tega je ta forum namenjen predvsem proizvodnji prepovedanih drog, kako pričakujete, da bomo odstranili vse kemikalije, ne da bi vzbudili sume?

"Hej, tukaj je 200-litrski sod vseh spojin iz periodnega sistema, ki sem jih našel v gozdu, vsaka dva meseca bom prinesel enega"

Razumete moj pičli :)?

Lep pozdrav
 
Top