Question pomoč za steklovino

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
kakšna bi bila najboljša velikost in koničnost sklepa za nakup na steklu za osebo, ki začenja? morda velikost, ki jo je mogoče zlahka dobiti za dodatke in je cenovno dostopna. kaj si o tem mislijo vsi? zahvaljujem se.
 
Solution
thanku!yes ive seen some kits from laboy as well 32 or 36?piece.there kits, the 3neck only went to 1000ml.i was looking for 2000ml so not sure?buying in pieces is probably more expensive,but kit does have its perks too.think kits were about 180usd,while buying a larger flask seperate is about 130usd.decisions decisions,chem sure is complicated,lol.......ok, im researching adapters still need to learn on that!

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Cenovno najugodnejši komplet, ki sem ga videl v zadnjem času, prodaja vevor.com in za 122 evrov dobite komplet 32 kosov, ki je dovolj dober za začetek, edina pomanjkljivost je, da so spoji 24', običajno pa večina laboratorijev uporablja 29/32. To ni tako velik problem, saj so kosi v kompletu med seboj združljivi, naslednja stvar, ki jo potrebujete, so stojala in objemke, nato pa morda adapterji, da lahko 24' združite z 29' iz druge standardne steklovine.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
thanku!yes ive videl nekaj kompletov iz laboy kot tudi 32 ali 36?piece.there kompleti, 3neck samo šel na 1000ml.i je is looking za 2000ml tako da ni prepričan?nakup v kosih je verjetno dražje, vendar kit ima svoje perks too.think kompleti so bili okoli 180usd, medtem ko je nakup večje bučke seperate je okoli 130usd.decisions odločitve, chem zagotovo je zapleteno, lol.......ok, im raziskovanje adapterjev še vedno morajo naučiti na to!
 
Solution
Top