Question Recepti za GHB

shr00mz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Ali kdo pozna kakšne načine za izdelavo ghb imam zelo omejene kemikalije, kjer imam
 

shr00mz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
živijo lol pomotoma hit poslati na začetku zelo omejeno kemikalije, kjer živim
 

drugswaiter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Obstaja tek za izdelavo GHB iz GABA. Nimam xp z njim, samo našel sem ga na erowidu, če se ne motim. Verjetno nimate vira za GBL? To in nekaj NaOH moraš dobiti.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
"novi gbl": 1,4-butandiol
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/resources/1-4-butanediol-legal-gbl-poland-worldwide-usa-aus-too-from-10ml-up-20l.95/
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/resources/butanediol-cleaner.80/
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
Deluje, le pazite, da dobite nitrit in ne nitrat
 

Zarder

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2022
Messages
39
Reaction score
7
Points
8
Sandmeyerjeva reakcija GABA z GBL/GHB



Kratek uvod



Tako kot drugi zapisi, ki sem jih objavil, je tudi ta metoda 100-odstotno brez recepta. Odlična je za kemika, ki želi pripraviti GHB v majhnih količinah in visokih izkoristkih ter to storiti brez neposrednega pridobivanja reguliranih kemikalij, kot sta gama-butirolakton (GBL) ali 1,4-butandiol (BDO). Izogne se tudi običajno nizkim izkoristkom, ki so značilni za oksidacijo tetrahidrofurana (THF). Uporablja se aminokislina gama-aminomaslena kislina (GABA) in natrijev nitrit (NaNO2), ki jo je lahko dobiti. Zelo lepo se meri in deluje brez večjih težav. Uporabljena ni niti ena sumljiva kemikalija.



Sandmeyerjeva reakcija uporablja dušikovo kislino za pretvorbo aminov v diazonijeve soli. Ta reakcija, ki se uporablja za pretvorbo GABA v GHB, je prikazana v prvi reakciji spodaj. Alifatske diazonijeve soli se v prisotnosti vode hitro hidrolizirajo, pri čemer se sprošča dušikov plin, za njim pa ostane hidroksilna skupina. To je prikazano v drugem koraku. Zaradi teh reakcij se lahko GABA spremeni v GHB v reakciji, ki jo je enostavno izvesti v enem loncu.



Izvedba reakcije



Na magnetno mešalo postavite dvolitrsko erlenmajerico z ledeno vodo. Zdaj:



Dodajte 3mol GABA (309,4 g)

Dodajte 3mol NaNO2 (207,0g)

Dodajte 700 ml vode (skupna prostornina je približno 1100 ml)

Vstavite 1" mešalno palico in začnite mešati

Polnite 500ml lijak za dodajanje z izenačenim tlakom s 3,3mol HCl(aq) (385,0g 31,25%, 334,8ml 31,25%)

Dodajalni lijak opremite z nastavkom za izpust plina in ga odzračite na zunanjo stran



V zmes začnite počasi kapljati klorovodikovo kislino. Kapljajte jo s konstantno hitrostjo, približno 1 kapljico na 2-5 sekund. Sčasoma ga pospešite in po potrebi zamenjajte led, vendar ne dovolite, da se rjavi strupeni plin začne intenzivno razvijati. Po približno eni uri po dodajanju zadnje kapljice kisline ledu ni več treba menjati. Ko je reakcija končana, nadaljujte z ekstrakcijo. (običajno 24-36 ur pozneje)



Ekstrakcija blaga



Za to obstaja veliko možnosti. To je še vedno delo v teku, vendar sem po približno 20 izvedbah prišel do uporabe tega dela. Za ekstrakcijo s topilom lahko uporabite etilacetat (EtOAc), kloroform ali metilen klorid (diklorometan oziroma DCM). Običajno sem uporabljal DCM, saj je prijeten, ker organska plast pade na dno lijaka.



Nastavitev za preprosto destilacijo.

Destilirajte, pri čemer prvih približno 5-10 ml destilata zavrzite, saj bo vseboval precej dušikovih oksidov. Destilirajte čim več vode, dokler natrijev klorid ne zasiči vodne plasti in se ne izloči.

Preostanek destilata (približno 700 ml) bo vseboval približno 1 g GBL/10 ml.

Preostanek destilata obdelujte z NaHCO3 pri povratnem toku 30 minut

5 do 10 minut kuhajte s približno 5 % aktivnega oglja (tj. 35 ml aktivnega oglja) (v primerjavi s prostornino raztopine).

Pustite, da se ohladi, in filtrirajte, oglje pa sperite z destilirano vodo. NaGHB shranite.

Preostanek vodne raztopine petkrat ekstrahirajte s 625 ml odmerki DCM.

Destilirajte DCM (ponovno uporabite DCM!).

Destilirajte GBL (v vakuumu, če je na voljo).

Reagirajte z NaHCO3 in destilirano vodo ter obdelajte z aktivnim ogljem kot prej.



 
Top