Fake P2NP

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Glede na TLC na več vzorcih rumenih kristalov, ki se prodajajo kot P2NP, se v zadnjem času prodaja veliko popolnoma ali delno ponarejenih P2NP. No, to je pač preveč preprosto, navaden nitrostiren iz benzaldehida in nitrometana je videti precej identičen, ima identičen vonj in samo ne proizvaja amf.

Če kdo pozna prodajalca, ki v EU prodaja pravi P2NP po spodobni ceni (ne nitrokemije, prosim) in je pripravljen zagotoviti (plačljiv) vzorec, mi prosim sporočite. thx.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Pozdravljeni, hvala za informacije. Ali nam lahko poveste, od koga ste prejeli ponarejeni p2np? Iz zanimanja, zakaj ne bi naročili nitrokemije? Načrtoval sem, da bom kmalu opravil testno naročilo pri podjetju nitrochemis.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Povsem prepričan sem, da je nitrochemis zelo kakovosten, naročil bi ga, če ne bi bilo drugih osebnih razlogov, ki mi to trenutno onemogočajo.
Vzorce so mi dali drugi, ki so imeli težave z dobivanjem spodobnih rezultatov, nihče od njih pa mi ni povedal, od koga točno je bil kupljen vzorec, in tako ali tako ne bi povedal nobenega imena, saj gre le za govorice.
Smešno pa je, da so bili vzorci najboljšega videza najslabši, medtem ko je čudno temno oljnat vzorec dal precej dobre rezultate.

Videl sem, da se pogosto prodaja kot "nitrostiren", in čeprav P2NP spada v družino nitrostirenov, navaden nitrostiren NI tisto, kar želite.
 

Xtrembendion

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇬
Joined
Jul 2, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Bm-kemija mi je dobro delovala , mislim, da lahko naročite vsaj 20 g.
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Tudi mene je zastrupil prodajalec z imenom Peaks, ki prodaja slabo serijo ponarejenega olja A
 
Top