Looking for a vendor Dobavitelj EU za živosrebrov (II) nitrat CAS 10045-94-0 za sintezo amfetaminske proste baze

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Spoštovana skupnost Breaking Bad,

Sem Koko in sem na DN aktiven že nekaj tednov.

Od 4 do 5 mesecev sem na misiji, da bi razumela sintezo amfetaminske proste baze.
Iščem predvsem dve metodi sinteze:

1. Proizvodnja amfetaminske proste baze iz P2NP in nitrata živega srebra (II)
2. Proizvodnja proste amfetaminske baze iz APAAN

Čeprav nimam težav z dobavo vseh predhodnikov za 2. metodo sinteze, me zanima tudi (za raziskave) 1. metoda sinteze. Da bi lahko bolje razumel celoten proizvodni postopek.

Po pregledu Dread & BB sem našel več (potencialno) zanesljivih dobaviteljev za P2NP, vendar še vedno ne najdem nekoga, ki bi lahko dobavljal živosrebrov (II) nitrat v Evropski uniji.

Imam dobavitelje na Kitajskem/Indiji, ki bi lahko pošiljali živosrebrov (II) nitrat za 1.850 €/KG, vključno s hitrim prevozom in carinjenjem, vendar mi ni preveč udobno pošiljati tako vroč izdelek skozi več carinskih pregledov, to je preveč tvegano.

Obstajajo različna evropska podjetja, ki prodajajo ta izdelek, vendar le registriranim podjetjem in z veliko omejitvami.

Vesel bi bil, če bi se našel kdo, ki bi mi tu pomagal in me morda povezal z zanesljivim prodajalcem DN ali drugim načinom naročanja (npr. kot Nitrochemis za P2NP).

Natančen izdelek, ki ga iščem, je:

živosrebrov (II) nitrat CAS: 10045-94-0

NE iščem monohidrata, različic (I) nitrata ali navadnega živega srebra.

Veselim se vašega odgovora.

Cincerly,

Koko
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, Ali ste poskusili vprašati dobavitelje iz razdelka Seznam?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Pozdravljeni,

obrnil sem se na enega od njih, ki je imel največjo izbiro izdelkov (Constantylious).

Trenutno čakam na odgovor.

Če mi ne bi uspelo najti zanesljivega dobavitelja, bi bilo tvoje priporočilo, da ga sintetiziram sam?
Če je tako, ali me lahko povežete s kakšnim priročnikom tukaj na forumu? Heisenberg mi je rekel, da obstaja, vendar ga žal nisem našel.

Cincerly,

Koko
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

To sem našel v eni od vaših prejšnjih objav:

Zdaj pripravljamo sol živega srebra. Iz lekarne vzamemo živosrebrni termometer, ga zavijemo v papir in ga zlomimo na spodnji konici. Vse živo srebro zlijemo v kozarec, kamor nato dodamo 4 ml dušikove kisline (70 %). Ne pozabite, da so hlapi živega srebra nevarni za zdravje! Za začetek reakcije je bilo treba kozarec segreti na približno 50 stopinj in občasno premešati. Vse živo srebro se je topilo približno 30 minut, iz stekla pa se je sproščal oranžni plin, dušikov oksid (IV). Reakcijska enačba je naslednja: Hg + 4HNO3 ----> Hg(NO3)2 + 2NO2 + 2H2O

Ko sem prosil za vodnik, sem imel v mislih video vodnik, o katerem mi je govoril Heisenberg, a ga nisem mogel najti.

Cincerly,

Koko
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/preparation-of-mercury-nitrate-with-subsequent-use-in-al-hg-video.222/
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Najlepša hvala! To mi je bilo v veliko pomoč! Vključil jo bom v svoj zapis!
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Morda tukaj:
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Zagotovili so prepovedane predmete in sprejemajo samo plačila iz registra ?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Podjetje N2O3 je dober vir za izdelke, vendar za nekatere izdelke zahtevajo "izjavo končnega uporabnika" in številko DDV.

Menim, da so nekoliko bolj popustljivi, ko gre za predpise, vendar imejte to v mislih pri naročanju tam, saj se bo to pojavilo v formuli naročila na spletni strani.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

imejte v mislih, da če zahtevajo vat NR, lahko pošiljajo samo kadrom zunaj vat NR.
in nekatera podjetja gredo še bolj v zakup, da se mora tudi bančni račun povezati z vat ali lastnikom
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Ja, to je zelo smiselno. Zanimivo bi bilo poskusiti prevarati ta sistem prek sistema lažnih osebnih izkaznic in navideznih podjetij ali lažnih podjetij.

Kljub temu sem že našel rešitev za zgoraj opisano težavo :) To je bila stara objava iz prejšnjega meseca!
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
To težavo sem imel s to izjavo končnega uporabnika itd. in našel pametno rešitev za...
Za kemikalije, ki se prodajajo samo podjetjem:

Korak 1:
Na spletu poiščite podjetje, ki se sliši, kot da bi lahko imelo potrebo po uporabi kemikalij za kakršno koli proizvodnjo.

Korak 2: V tem primeru se odločite, ali želite uporabiti kemikalije, ki jih uporabljate v podjetju:
Poiščite Impressum in ime lastnika podjetja.

Korak 3: poiščite podjetje Impressum:
Če imate srečo, boste našli podobno ime, nato uporabite aplikacijo ali program za računalnik za urejanje imena na predlogi, da se zdi, da je lastnik podjetja ID.

Večinoma je v Impressumu mogoče najti tudi DDV ali v Nemčiji UST-ID.

Nato ustvarite e-poštni naslov, ki je podoben naslovu podjetja.

Navsezadnje ustvarite račun v trgovini dobaviteljev in naročite izdelke, ki jih zahtevate. Dostava na naslov, do katerega imate dostop. Ko ste za izjavo končnega uporabnika, vnesete podatke iz svoje predloge z naslovom, ki ga uporabljate za prejemanje.
Spremenite ime pri zvoncu na vhodnih vratih in poštnem nabiralniku.
To je malo dela, vendar se je pri meni zelo dobro obneslo.
Dodatni telefon morate uporabljati samo za tovrstno "delo".
Upam, da sem vam lahko pomagal
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Dober vodnik! Hvala za prispevek

Najbolje bi bilo, če bi dobili digitalno identifikacijsko oznako, ki odraža ime. 100 %
 
Top