Question Efedrin 50-98-2 cas

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Joined
Jul 13, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
Deals
1
HI, če nekdo ve, da bo efedrin deloval, vsi točno vedo, za kaj :))
 

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Joined
Jul 13, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
Deals
1
če iz tega EPHEDRINE lahko naredite Meth
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Če nekdo ve, kako, nekdo lahko. Ampak to je dejstvo, ampak kaj je vaše vprašanje????
 

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Joined
Jul 13, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
Deals
1
ČE ne poznate odgovora bro vi, prosimo, ne odgovarjajte, pomislite, da so vsi razumeli vprašanje :)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Seveda 😆uporabite funkcijo iskanja. Efedrin / psevdoefedrin imata 2 kiralna centra, pri čemer je z redukcijo odstranjen prvi, kar pomeni, da pri obeh produktih poteka enaka reakcija, pri kateri nastane enak produkt Efedrin in psevdoefedrin sta medsebojno zamenljiva.
Hej, ne kupuj od mene, fant😆
 

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Joined
Jul 13, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
Deals
1
mate vem, kaj misliš, vendar ni vsak efedrin dober za to
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Obstaja samo en efedrin, ima pa dva enantiomera. Lahko bi vam samo povedal odgovor, vendar je boljši način, da se sami pofočkate in to ugotovite.
1. Pojdite na stran za efedrin na Wikipediji in si oglejte kiralnost ogljika alfa.
2. Poiščite "D-metamfetamin", kliknite "pics" in upoštevajte kiralnost alfa ogljika. Katerega potrebujete: 1s,2r ali 1r,2s.
Povejte nam odgovor💩
 

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Joined
Jul 13, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
Deals
1
Kolega nočem delati metamfetamina ali kaj podobnega, lahko uredim efedrin imam 2 različni številki in ne vem, katera je boljša ali če lahko iz obeh narediš metamfetamin, mislim, da so vprašanja namenjena, ampak če nihče noče odgovoriti, mi je vseeno
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Metamfetamin nekdo, ki lahko, lahko izdela iz obeh. Psevdo- in efe. Toda kot pravi @Frit Buchner: naučite se o enantiomerih/izomerih. Tudi jaz nisem dovolj seznanjen za nasvete, vendar je videti, da vam lahko dam majhen nasvet.
 

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Joined
Jul 13, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
Deals
1
Bro im ne sprašujem, če lahko naredim iz efedrina ali psevdo, vem, da lahko naredim iz obeh, sprašujem, če lahko naredim iz vsakega efedrina, imam možnost ponuditi tukaj na forumu, oba sta efedrin, vendar različna številka CAS ena je HCL, tako da vem, in druga je prosta amina... Vprašajte, ker mislim, da bo veliko ljudi zanimivo tukaj.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Izgleda zelo korajžno, želite nekaj ponuditi in ne veste kaj? Poiščite v Googlu ali na etiketi.
 

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Joined
Jul 13, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
Deals
1
napačno razmišljanje Vem, kaj želim ponuditi, prej sem imel cirrus ali EPHEDRINE ARENA, ni mi treba poznati vsega, Arena ima EF HCL, v lekarni pa nisem našel nobenega izdelka, ki bi vseboval prosti amin,
to je vse.
 
Top