Question Metoda dtox

Darknet princess

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
potrebujete nasvet o metodah za razstrupljanje od opiatov in soulitions to recieve products for detox method
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Odvisno od opiata. Prva stvar, ki jo je treba storiti pri fizični odvisnosti, je, da preidete na najdlje delujočo obliko zdravila, ki jo lahko najdete, dobri so obliži z bupropionom. Potem samo sorazmerno zmanjšajte odmerek, npr. odmerek 10 mg, če odstranite 2 mg, da postane 8 mg, se zmanjša za 20 %. Ko zmanjšate odmerek z 8 mg, ne bi ponovno odstranili 2 mg. Potreboval sem 2 tedna, da sem se znebil "odvisnosti" od peroralnega morfija (4-5 mesecev 10mg vsake 4 ure ali tako predpisano), ko sem bil nizek v odmerkih, sem prešel na kodein.
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Če jemljete heroin, ga lahko zmanjšujete, dokler vam ne bo vedno slabo, nato pa preidete na norcos ali kaj podobnega, nato pa preidete na rastlino, ki jo uporablja vsakdo... začne se z w a k.its a tree.then yiu should look up megadosing with vitanim c.I once got off heroin with megadosing vit c and a weeks methadone then folloeed by a months valium when neefef.Bil sem brez opiatov dve leti, nato pa padel v fent.bil pomagal ljudem off frnt na enak način, vendar sem padec na herion iz fent.then dserios tablete nato šibke tablete in vitamin c megadoding.look ip megadosing..its harsh but amazingly effective.theres a chick who jyst uses it at her rehab and itd wirkin..good luvk my frirnd.i eish yiu the best.
 
Top