Question Ali morate za nakup zdravila sudafed navesti naslov?

purple_rain

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Vem, da morate za nakup zdravila sudafed predložiti osebni dokument, kar je precej enostavno zaobiti z uporabo kopice lažnih osebnih dokumentov v različnih lekarnah. Toda ali zahtevajo tudi veljavni naslov in preverijo, ali oseba, za katero pravite, da ste, res živi tam? Mislim, da za to ne bi porabili toliko časa in truda glede na to, koliko ljudi ga kupuje zakonito, vendar sem nekje slišal, da jim morate za nakup dati tudi svoj naslov. Ali to drži?
 

lisadrown202

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
3
Deleted

purple_rain

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Mislil sem v lekarni in ne dostavljeno na naslov
 
View previous replies…

purple_rain

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
ali ob nakupu zdravila sudafed (tablete, ki vsebujejo psevdoefedrin) v lekarni ob nakupu zahtevajo tudi vaš naslov
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Ne. v ZDA ne, vendar vas prisilijo, da siOgYOUn za to in pokažete svojo osebno izkaznico. Oseba V skladu z zvezno zakonodajo lahko kupi največ 3600 MG na dan in največ 9000 mg v 30 zaporednih dneh ali 7500 MG po pošti. Večina zveznih držav ima svoje zakone glede prodaje pse, nekatere države ne dovoljujejo nakupa brez recepta, v številnih državah pa so v smernicah navedene nižje količine. Vidim, da Indiana dovoljuje nakup 6100 mg na 365 dni. Vendar vam ni treba kupiti več kot to količino, da bi vas pregledali. Lekarne so dolžne posredovati evidence prek sodne odredbe ALI na zahtevo katerega koli organa pregona.
 
Top