Question Poslovni koncept DE

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Iščem nekoga, ki je povezan na področju "oskrbe" bodybuilderjev in ki bi ga zanimala kakšna povezana proizvodnja/prodaja, Brez stvari BtMG, tudi brez stvari iz zakona o novih psihoaktivnih snoveh. Nobenega "hit and run", ampak nekaj, kar je zasnovano tako, da bo trajalo dolgo časa, kar bi bilo odlično kot nekakšen aktivni pokojninski sklad. To je seveda niša, dovolj velika, da bi lahko peščica ljudi dobro, zelo dobro živela.

In oprostite, tukaj ne bom objavil, kaj točno je, in bom moral biti prepričan, da je oseba primerna za to, preden povem, pls to sprejmite tudi, ko mi pošljete PM glede tega vprašanja.
In brez skrbi, to je projekt, ki zahteva posebne spretnosti in znanja za njegovo uresničitev, je več kot le dobra ideja.

Načrt je, da se to vodi kot podjetje, z resničnim načrtom, analizo stroškov in tveganj, zmanjšanim vplivom na okolje, investicijsko fazo (3 do 9 mesecev), fazo konsolidacije (~ 12 mesecev), v kateri se večina dobička ponovno investira v podjetje, po tem pa se lahko razmišlja o Spin-Offu ali popolni prodaji ali pa se pusti delovati z varnostjo in kakovostjo kot glavnim ciljem.

Pišite mi
 
Top