Question zmanjševanje škode

HEALTH

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Kako lahko zmanjšate negativne učinke proizvodnje zdravil (če ste kemik in ne proizvajalec)?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, uporabljajte ustrezno zaščito in upoštevajte varnostne ukrepe. Za vas je na voljo posebno poglavje Varnost in zdravje pri delu.
 

HEALTH

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Sprašujem o družbeni, ekološki, politični, zdravstveni škodi ... (Omejitev škode za družbo).
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Zato gotovo mislite, da je proizvodnja drog in njihova prodaja nemoralna, ker škoduje ljudem. Pravilno?
Razmislimo o tem na ta način: ljudje, ki uporabljajo droge na sebi, so odrasli ljudje, ki se s tem strinjajo. Odločili so se, da jih bodo kupili in vzeli, in imajo popoln nadzor nad tem, kaj vnesejo v svoje telo.

Zato si gotovo mislite, da je to skrajno nemoralno, vendar so ti ljudje imeli možnost izbire in so jo tudi sprejeli. Če so si pokvarili življenje, je to njihova krivda, ne vaša. Če ga ne bi izdelali vi, bi ga kupili od nekoga drugega. Če res želite zmanjšati škodo, izdelujte kakovosten izdelek ali pojdite k proizvajalcem, kot sem jaz, saj sem bil v forumu Breaking Bad odobren kot kakovosten proizvajalec svojega izdelka, ki vsak korak sinteze opravi skrbno in s trudom, da bi izdelal najčistejši, najčistejši in najvarnejši izdelek.

Pridružite se naši skupini in izveste več;)

https://bbgate.com/groups/valentino-cartel.73/
 

HEALTH

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Razumem. To je odgovor (vendar nisem proizvajalec). Obstajajo še številne druge težave. Namesto Hg/Al ali NaBH4 lahko uporabite H2/PdC v aluminijastem potapljaškem valju ... (To je primer. Nisem preizkusil).
 
Top