Question Metil ester D-lizergične kisline v LSA?

kevin_smith_2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Pozdravljeni!
Ali mi lahko kdo razloži, kako predelati metil ester D-lizergične kisline v LSA?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Večina nas lahko razloži, kaj ste vprašali, vi pa nikakor ne morete pojasniti, zakaj bi to sploh nameravali storiti, kaj šele, da bi vprašali na glas. Nekoristnost in obseg zapravljanja tako dragocenega gradiva za pridobitev LSA sta žaljiva in ne bi smeli spraševati iz sramotnih razlogov. Kvalificirate se za najbolj neumno vprašanje, ki je bilo kdajkoli objavljeno na tem forumu. Ne želim biti nesramen, vendar je vaše vprašanje odvratno v smislu preoblikovanja velikih dragocenih diamantov v grafit (da, to je mogoče, toda zakaj bi za vraga?).
 

kevin_smith_2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Kritika je sprejeta.
Zamisel je izdelati LSD iz metilnega estra D-lizergične kisline, zato smo menili, da bi morali najprej uporabiti LSA in nato > LSD. Očitno napačno.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
LSA ni mogoče pretvoriti v LSD, saj bodo etilirni agenti dajali prednost drugim delom molekule kot karboksamidnemu delu in zagotovo bo prišlo do resne racemizacije. Opravičite mojo jezno izjavo, preprosto sem imel slabo izkušnjo z nekom, ki je raje vprašal kot razumel.
 

kevin_smith_2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Zahvaljujemo se vam za informacije. Smo novinci, ki iščemo informacije.
Ali lahko kdo poda več informacij o tem, kako predelati metil ester D-lizergične kisline v LSD?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Zdaj je to vprašanje normalno in veseli me, da je bilo zastavljeno, drugo pa bi si lahko razlagali kot norčevanje iz nas. Sodobni pristop je v dvostopenjskem zaporedju, ki vključuje sodoben kiralni karboksilni aktivator, kot je PyBop. Z reakcijo z dietilaminom pod pritiskom drugega terciarnega amina kot lovilca protonov (na primer monometil-dietilamin)
 
View previous replies…

kevin_smith_2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Opravičujemo se, vendar pri tem nismo tako dobri in vas ne želimo spraviti v zadrego. Zanima pa nas, kako najlažje izdelati LSD, tako da začnemo z metil estrom D-lizergične kisline. Še enkrat se opravičujemo.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Zdi se torej, da imamo skupni načrt, a čeprav je priprava povsem v moji pristojnosti (hvala hitremu razvoju sinteze peptidov), sem moral pravkar opustiti svoj laboratorij, ker je bil moj sodelavec ne le nespoštljiv, ampak je tudi ogrožal celotno zadevo. Imam znanje in akademske izkušnje, vendar nimam več finančnih sredstev. Sintezo je več ali manj mogoče izvesti v enem samem dnevu, vendar morajo biti ob upoštevanju priprave vsa oprema in regenti v dovolj čisti obliki in vsaj za ta dan morajo biti rotirani, saj se s tem prihrani veliko produkta pred razgradnjo.
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
Verjetno je pravo vprašanje, kam je najbolje iti, ko človek dobi metil ester D-lizergične kisline? Ali bi bil poskus pridobivanja LSD iz njega enako kontraproduktiven kot spreminjanje diamantov v grafit? Ali bi se trud ekonomsko ne izplačal ali pa je D-LAME sam po kakovosti izkušnje tako superioren, da bi bilo pridobivanje LSD iz njega nesmiselno?
Moje raziskave na tej točki so dale manj kot zanesljive informacije o D-LAME, saj mi ni jasno, ali je predvidena uporaba kot končni izdelek (nekateri govorijo o blotterjih, ki so z njim prepleteni ), in če je tako, informacije, ki so na voljo o odmerkih, bodisi mejnih ali želenih, niso tehnično zanesljive in človek bo neizogibno naletel na nedoslednosti.
Če pa je njegov potencial najbolje izkoriščen kot predhodnik, kakšen bi bil najboljši cilj ( končni izdelek )? Katere so sintezne poti (uveljavljene ali predlagane), ki jih je treba upoštevati?
Kako lahko združimo prizadevanja, da bi dobili/potrdili uporabne rezultate?
Hvala, brat
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Ester se lahko spremeni v kislino s postopkom, za katerega se ne bi obremenjeval, da bi ga zasnoval in nato prek PyBOP, kot je objavljeno. Očitno ni dovolj močan, da bi ester lahko šteli za dobro snov v primerjavi z LSD, morda gre za prodrog za LSA, ki ima znan majhen odmerek v smislu, da se bo pretvoril le del, zato je potreben neznan, a domnevno večji odmerek. Obstaja določena možnost, da je kislina pridobljena v stiu (ni izolirana kot monohidrat, ampak nastane v reakcijski bučki tik pred reakcijo z dietilaminom). To zahteva dobro načrtovanje in več poskusov na analitičnem merilu, ki bodo dali informacijo, ali deluje ali ne, vendar izkoristek ni pravilno merljiv. Instrumentalna analitika je najboljša, vendar mora TLC (tankoslojna kromatografija) zadostovati do trenutka, ko je na voljo 20-30 mg za žrtvovanje za potrditev identitete produkta vsaj z 1H nmr (proton) ali LC/MS, če je na voljo standardni vzorec (referenčni LSD).
 
Top