Question Rezanje/mešanje kokaina

forgetme666

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 9, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni upam, da se imate dobro imam majhno vprašanje ali veste, s čim bi lahko rezal kokain in kako in mimogrede, če vam na to temo leži kakšen videoposnetek, ne bi zavrnil;);)
 

Nmakc

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2024
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
običajno z lidokainom , levamisolom
 

forgetme666

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 9, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Najlepša hvala, človek, in vi bi vedeli, kako to storiti?
 

Nmakc

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2024
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
Žal mi je, vendar ne, poznam samo nekaj cuted woth it morate vprašati nekoga, ki ve, vendar je rezanje zelo slabo in stranke bodo bežale od vas
 

kdelorian

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 5, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni, najpogosteje uporabljate mešanico, da dosežete ravnovesje kokainske droge, ne pozabite, da je ta sestavljena na naslednji način. Slash jih skozi nos, gredo navzdol do grla, in supve možgane, To je za uporabnika, da sledi ta občutek, da učinek kokaina ima, ob tem je moje priporočilo je, da uporabite te 3 izdelke, morate mešati te 3 sestavine fenacetin, kofein, tetrakain to je najboljše, kar lahko uporabite Izdelava ločene mešanice teh izdelkov je običajno 15 % tetrakaina, 35 % kofeina in 50 % fenacetina. Vse to zmešate in nato lahko na primer dodate 25 % vsakega grama kokaina ali dodate 50 % ali celo 100 %. vendar je to že 1 za 1. Upam, da ti bom pomagal, prijatelj, tako boš z rezanjem kokaina na osnovni ravni postal profesionalec.
 

kdelorian

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 5, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Da bi bila zmes omogena, je seveda treba vsak izdelek dobro zdrobiti, da dobite zelo fin prah in naredite bolj omogeno zmes.
 

kdelorian

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 5, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Da bi bila zmes omogena, je seveda treba vsak izdelek dobro zdrobiti, da dobite zelo fin prah in naredite bolj omogeno zmes.
 

DrugCentral

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Najboljši razrez je: kreatin 40% 40% kokain 10% amfetamin v prahu, zmešajte v električnem mešalniku, nato pa ga ponovno pretlačite pod stiskalnico z acetonom.
 

kdelorian

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 5, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Zakaj bi dodajali kreatin, ali ta izdelek ne pušča okusa? ali drugačnega vonja, in če ga damo 10 %, še en del je nevaren, mislim, da osebi, ki ga zaužije, učinek ne bo všeč, vendar me res zanima, zakaj kreatin
 

DrugCentral

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Večina ljudi je dala zdrobljene tablete, ne spomnim se, katere tablete tho. Kreatin se pri mešanju razmeroma dobro meša, pri smrčanju nima nobenih učinkov ali tveganj in vas ne boli nos.
 
Top