Question Looking for a vendor vprašanja o kokainu

spookyfalopero

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni , potrebujem kuhanje kokine po najbolj domačem možnem načinu. Kdo mi lahko pomaga? Pls
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Ali mislite kuhanje kokaina v crack? Na tem spletnem mestu je v razdelku z videoposnetki na voljo odličen videoposnetek, ki vas bo naučil bolje, kot bi vas lahko 2500 besed. To počnem tako kot jaz in tako kot vsi, ki jih poznam.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/crack-cocaine-manufacturing.653/
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Nikoli še nisem slišal za metodo, pri kateri bi uporabljali toploto, a po drugi strani, če bi vedeli, kako bi vedeli?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Kuhar je v slengu izraz za tajnega kemika, ki se ukvarja s proizvodnjo drog. Kuhati pomeni sintetizirati ali ekstrahirati
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Naj vas vprašam, iz katere države ali regije prihajate? Zanima me le analiza narečja. Z vašo razlago se seveda ne morem ne strinjati. Običajno (vedno) je v ZDA kuhar demonstrativni izraz za nekoga, ki ni vešč v stroki. tj. kuhar, ki kuha tablete, izdeluje metamfetamin, vendar samo iz tablet in samo z uporabo LiAlH4 ali HI. " There's pill cooks, then there's chemists".
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Predlagam vam, da ga izvlečete. Sintetizacija je težka
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Prepričan sem, da je tam nekaj rastlin, ki vsebujejo DMT. Imena, po katerih jih poznam, niso več imena, ker sem star 🤣
Banisteriopsis caapi?
Psytrodia viridis?
Anandenonthera Columbia?
Anandenonthera pelagrina?
Veliko je še drugih.
^^. ^^ te so verjetno napisane narobe
Kar zadeva pridobivanje kokaina iz Erythoxylum sp. si predstavljam, da jih posušijo, macerirajo, namočijo v nepolarno topilo in premešajo. Vsa vegetacija se odstrani, koncentrira se topilo, kislina/voda, ekstrakcija ECT. Ekstrakcija A/B,vendar bi morali poiskati dejanski Tek, ker te rastline nikoli ne bom videl. Slišal sem, da se kalijev permanganat uporablja za ločevanje številnih alkaloidov.
 
Top