Question Kokainsko pršilo za nos

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Pozdravljeni strokovnjaki.
Razmišljal sem o pršilih za nos s kokainom in našel ogromno informacij na portalu Bluelight in drugih, vendar se zdi, da kokain HCL v vodi/alkoholu hitro razpade.
Torej raztopljenega kokaina ne bi mogli hraniti dlje kot 24 ur?

Ali kdo pozna kakšno drugo metodo za pripravo tekočega kokaina, pri kateri se ne bi razgradil, vendar bi ga bilo mogoče še vedno razpršiti z nosnim pršilom?

Na podlagi tega, kar sem našel, domnevam, da je treba pripravek pripraviti tik pred odhodom tja, kamor želite, da je snov na voljo, in ga narediti dovolj za to potovanje z uporabo približno 15-30 mg kokaina na nosno črpalko (0,14 ml) kot razmerje med kokainom in vodo.

To pomeni, da bi z 2,24 ml zagotovili 16 odmerkov po 30 mg (500 mg kokaina).
Pričakujem, da bi bilo bolj smiselno razmerje prepoloviti in imeti 15 mg na odmerek ter 32 odmerkov s 4,48 ml vode.

Predvidevam, da gre za majhno količino kokaina zaradi hitre razgradnje v vodi.

Ali je to razmišljanje trdno ali se kdo zaveda kakšne druge tekočine, ki bi jo lahko vdihavali in ki ne bi povzročila razgradnje koksa?
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Načrtoval sem uporabo destilirane vode, vendar sem se odločil za 0,9-odstotno fiziološko raztopino, da bo lažje delovala na sluznico. Raztopina z nizko vsebnostjo soli je namenjena temu, da sol ne bi ovirala absorpcije, saj bi 7- ali 9-odstotna raztopina verjetno potegnila vodo iz membrane v sluznico, kar bi bilo po mojem mnenju kontraproduktivno pri absorpciji.
 
Top