Question Laboratoriji za zaplinjanje kokaina?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Prebral sem, kako karteli pošiljajo bazični metamfetamin iz Mehike, nato pa ga v ZDA pretvorijo v hidroklorid.

Zanima me, ali lahko kdo odgovori, zakaj to počnejo, pa tudi, zakaj tega ne počnejo s kokainom? Morda je gram preveč dragocen, morda preveč težav? Predvidevam, da bi lahko enako storili s kokainom, če bi tihotapili tekoči metamfetamin. Mislim, da sem prebral, da je baza cenejša od hidroklorida, zato je to morda tudi ekonomsko smiselno.

Kaj menite o tem?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Bazični metamfetamin je oljnata snov, bazični kokain pa je pri sobni temperaturi trdna snov. Bazični metamfetamin vre pri temperaturi približno 200 °C, bazični kokain pa bolj pri 98 °C.
Metamfetamin je veliko trdnejša molekula kot kokain, ki v obliki baze hitro razpade, če je izpostavljen atmosferskim pogojem . Oba se zlahka raztopita v vodi v obliki HCl, tako da si ne morem predstavljati prednosti za nobenega od njiju. Osnova je cenejša...🤔🤷 Bazični kokain tehta 10 % manj na molekularni lestvici. Teoretično se 100 g baze zakisa v 110 g HCl
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Meth, je meth, izdelujejo ga v Mehiki lokalno, zaradi prihranka časa in za kupca je osnovna oblika boljša,Kokain prihaja iz gozdov, pripravljen v prahu, čas je denar in varnost, če dobavljajo tone, jim je vseeno za prah ali tekočo obliko, imajo že dobre povezave za pošiljanje,,,,,, Organizacije, nimajo časa, da bi se igrale z bazo kokaina, in izgubljajo čas in tudi čas ljudi ter izgubljajo denaro_Only small fish plays with coke base or mix with other ingridients, to avoid smell, and dogs.
 
Top