kristalizacija/čiščenje kokaina

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Vsakdo
ve, kaj se dogaja s tem ali kaj se lahko naredi? na začetku je bil precej čvrst in bel, bil je v vrečki in zdaj je videti kot na sliki.

Aub74Sm3JW
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Nekdo ga je nekako preveč segrel in primes v njem se je v bistvu spremenila v karamelo
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Če je do kosti suha, jo zdrobite in jo čim bolj drobno zmeljete/pognetite. Vlijte nekaj ledeno mrzle vode, premešajte, pustite, da se usede, vodo odlijte in jo izparite ... Tako sem ravnal, ko sem se soočil s podobnimi situacijami.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Strinjam se z njim. Nekateri priljubljeni ponaredki kokaina, kot je lidokain, so v vodi slabo topni, medtem ko je kokain*HCl zelo topen.
 

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Tukaj smo imeli nekaj tem. Rešil sem jo tako, da sem jo dal v aceton, da je spet postala trdna.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
To lahko izparite do polovice ali tretjine in jo shranite v zamrzovalnik, nato jo filtrirajte in uporabite vodo
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
ja, nisem pomislil na to, škoda, da sem ga vrgel stran 😐
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Domnevam, da tajni kemiki niso več to, kar so bili včasih. Voda je najbolj vsestransko razpoložljivo in najcenejše topilo. To bi moralo biti prvo topilo, ki ga upoštevate.
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Včasih se pri nekaterih opekah začnejo pojavljati rumenkasti vrtinci. Videti bo dovolj nedolžno, nato pa bum! Celotna opeka bo postala vijoličastega zemeljskega odtenka z zelo nenavadno teksturo. To sem videl leta 2007. Fant je jokal, ker je imel tri kilograme, ki so se tako spremenili. Prosil me je, naj mu pomagam. Pri delu z vzorcem sem lahko obnovil le približno 10 %. Spomnim se, da sem teoretiziral, da je to povezano z onesnaženostjo z manganom in da je bil korak oksidacije slabo izveden. Odšel sem, ker nisem želel, da bi svoje težave/izgube sčasoma prenesel name. Na splošno bodite previdni, kako ga shranjujete. Ne želite si slabega presenečenja.
 

santabrasco47

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 6, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni vsi,
potrebujem pomoč strokovnjaka ali dobrega amaterja
ker moram mešani kokain spremeniti v kokain z ribjimi luskami ali biserni kokain, dobil sem kisle borove kosmiče
Potrebujem samo, kako vedeti

hvala vsem odgovorom
 

santabrasco47

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 6, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni vsi,
potrebujem pomoč strokovnjaka ali dobrega amaterja
ker moram mešani kokain spremeniti v kokain z ribjimi luskami ali biserni kokain, dobil sem kisle borove kosmiče
Potrebujem samo, kako vedeti

hvala vsem odgovorom
 
Top