Question Kultura Claviceps purpurea/ergot: ali obstaja povpraševanje?

BioLab

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Pozdravljeni!

Trenutno mi raste čista kultura gliv ergot.
Moje vprašanje je: ali obstaja potreba, ki prihaja iz te skupnosti za to glivo, ali ne? Zanima me, ali bi bilo vredno vložiti napor v prodajo njene čiste kulture.

Najbolje,
BioLab
 

BioLab

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Fwqbysnero

Čisti micelij, ki že teden dni raste na novi ploščici
 

pachemguy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 25, 2023
Messages
22
Reaction score
21
Points
3
To je neverjetno, moj prijatelj nekaj, kar sem dolgo časa iskal, vsekakor zahteva
 

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
11
Points
3
Vsekakor bi rekel, da je povpraševanje po njej, spomnim se, da sem bral zamisel o zbiranju alkaloidov, ki jih proizvaja. Mislim, da je težava v tem, da bodo ljudje našli vzorec v naravi in ga nato položili na agar ter ga poskušali prodati, ne da bi dejansko našli več vzorcev in primerjali količino alkaloidov ali vložili čas v ustvarjanje generacij in nato izbrali največjo količino ergotamina/lizrgične kisline.

Menim, da bi bil lahko začetek nečesa velikega v proizvodnji LSD, če bi vzorce ponudili v prodajo.
 

BioLab

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Ja, takšen je načrt. Imam sev, ki lahko proizvaja alkaloide na rži, vendar proizvodnja v tekočih medijih še ni najboljša. Pripravljam mutagenezo za izboljšanje donosov. Boljše rezultate naj bi videl v približno šestih mesecih do enega leta.
 

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
11
Points
3
Ste vzorec našli v naravi ali vas je z njim nekdo blagoslovil?
 
View previous replies…

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
11
Points
3
Ali lahko ustvarite ločeno temo, v kateri boste predstavili postopek, ki ga uporabljate? Če želite, da vaša metoda ostane zaupna, ali lahko z nami vseeno delite napredek, ki ga dosegate?
 

BioLab

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
No, lahko razumete, da ker želim ta sev na neki točki prodati, ne želim razlagati vsega, vendar bi vseeno z veseljem ustvaril ločeno nit o tem, kako napredujem. Bom videl, koliko podrobnosti želim vključiti vanjo!
 
Top