Question Ali se lahko d-amfetamin uporablja za dimljenje?

nsrnsr

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 27, 2023
Messages
17
Reaction score
0
Points
1
Ali se lahko d-amfetamin uporablja za dimljenje? Zahvaljujem se vam.
 
Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Entalpija izhlapevanja in parni tlak S (+)-metamfetamina sta ocenjena s korelacijsko plinsko kromatografijo. Entalpija uparjanja (58,7 ± 4,3) kJ - mol{sup -1} in parni tlak, p = (38 ± 9) Pa, sta bila dobljena z uporabo različnih sekundarnih alifatskih aminov kot standardov. Poleg tega so za standarde in S (+)-metamfetamin podane enačbe, ki opisujejo odvisnost parnega tlaka od temperature, ki zajema temperaturno območje od T = 298,15 K do temperature vrelišča.

Navedena sta entalpija izhlapevanja in parni tlak v odvisnosti od temperature N-etilamfetamina, snovi, ki se je v petdesetih letih prejšnjega stoletja uporabljala kot sredstvo za zmanjševanje apetita, trenutno pa se zlorablja kot dizajnerska droga. Njegove fizikalne lastnosti so primerjane s fizikalnimi lastnostmi S (+)-N-amfetamina, snovi, katere fiziološke lastnosti posnema. S korelacijsko plinsko kromatografijo sta bila ocenjena entalpija izhlapevanja (62,4 ± 4,4) kJ-mol-1 in parni tlak (19 ± 11) Pa pri T = 298,15 K.

Odgovora ne poznam, vendar me zanima. Odgovor je tukaj, le razložiti ga je treba
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Zagotovo ne kadi tako dobro kot metamfetamin. Za vapiranje je potrebne več energije in ima manjši tlak, ki pritiska na ozračje (tako se učim, tako da iščem odgovor)
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Da, če iz njega naredite hidrokloridno sol, potem se lahko kadi
 
Top