Question Predpisi BMK

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Pozdravljeni. Kakšni predpisi obstajajo v Evropi, ko gre za BMK 5449-12-7? mojemu prijatelju je carina zasegla paket s 6 kg 5449-12-7, nato pa mu ga je čez približno dva tedna dostavila. paket je bil poslan v analizo v pregled.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
54
Odvisno = zakon ni tako enostaven, kot si ljudje mislijo.
Mislim - to, da nekaj ni navedeno na seznamu predpisov, še ne pomeni, da te za to ne morejo preganjati - vsaka država ima načine, kako ti povzročiti težave zaradi naročanja zakonitih kemikalij = to pomeni, da se lahko celo naročanje zakonitih kemikalij obravnava kot poskus proizvodnje drog ali podobno kaznivo dejanje - poznam veliko ljudi iz številnih držav, ki so prav tako vodili posle kot jaz in so zdaj v zaporu m8.
SKRBITE SE!
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Razumem, vendar gre tudi za vprašanje dokazovanja, da boš to uporabljal za nezakonito uporabo, lahko bi to tudi kupil in potem preprodajal. okej, če doma sediš s kemikalijami za proizvodnjo amfetamina in laboratorijsko opremo in manjka samo p2np, ki ni nezakonit, in to naročiš domov, potem imajo seveda močan razlog, da te obsodijo zaradi priprave za proizvodnjo drog.

toda kar zadeva to, da je bmk 5449-12-7, ali je to na nekem seznamu predhodnih sestavin za prepovedane droge?
 
Top