Question Bisq decentralizirani fiat->BTC -kakšen je najbolj varen način prenosa fiatov v BTC

lexicon_84

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 5, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, zanimala me je zasebnost in učinkovitost programske opreme Bisq v poslovnem smislu - težko najdem varne načine za prenos fiatov v btc, iz katerih bi lažje "padel" prek borz brez KYC btc v monero. Ali je Bisq (P2P trgovanje) varen način za prejemanje BTC z bančnega računa fiat, ki ima identiteto brez vohunske programske opreme KYC strežnikov za izmenjavo, kot je kraken ? Če ne, ali obstajajo kakšne druge izvedljive možnosti iz bančnega računa za prejemanje BTC? Kakšen je vaš najprimernejši način fiat->BTC ali morda neposredni fiat->XMR.
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3
Mislim, da Bisq ni slab.
Platforma je varna in vam omogoča nakup kriptovalut brez uporabe sistema KYC.
Na neki način je podobna storitvi skrbništva:
1. Prodajalec in kupec vplačata depozit;
2. Kupec opravi plačilo prodajalcu
3. Prodajalec prenese kriptovaluto
Razen podatkov o plačilu kupec in prodajalec iz platforme ne vesta ničesar drug o drugem. Obstaja pa omejitev, koliko lahko kupite pri prvi transakciji, in za nakup potrebujete kriptovaluto za polog. Cene niso vedno odlične, vendar se občasno pojavijo dobre ponudbe.

Kar zadeva zasebnost, bi jo ocenil kot ATM>Bisq>Binance in druge. V vsakem primeru boste morda želeli narediti coinjoin ali tumbler, potem ko kupite jih kripto.
 
Top