Question Najboljša tablična stiskalnica in kje jo kupiti?

SpotOnTheHole

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Iščem stiskalnico za tablete, da bi mesečno izdelal manj kot 10 tisoč tablet, vendar je še nikoli nisem kupil, katera je najboljša stiskalnica za tablete in kje jo lahko kupim? Tudi mnenja in izkušnje bodo dobrodošle.
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Zp9 je dobra izbira. Izdeluje lahko 9000-16200 tablet/uro. Kupite ga na spletni strani Alibaba in dobavitelju povejte, naj ga pošlje v dveh ali treh pošiljkah .
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
N9MGKCLiNu


Poceni in enostaven za vzpostavitev stiskalnice.
 

kenneth

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 17, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
ne uporabljajte LFA, njihovi stroji so grozni, zlasti namizne stiskalnice. dobri so le za mešalnike. stroji s3b iz kenta ali naročanje neposredno iz tajvana ali kitajske so vaše najboljše stave. Če pa se odločite za TDP, vam priporočam 1,5 ali 6s, ki se najbolje obneseta pri oblikovanih matricah.
 

SpotOnTheHole

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1

Ali ste ga že kdaj kupili? če da, kje?

Nisem preveč prepričan o nakupovanju na Alibabi, ker imam lahko pozneje težave s policijo.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Za to uporabite anonimne račune in bančništvo.
Tudi za dostavo uporabite različna imena in pošljite opremo v rezervnih delih, tako ne bi smeli naleteti na težave.
 

kenneth

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 17, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3

Če imate možnosti, da imate nadomestne prevajalce. najbolje je, da greste prek kitajske. dobite stroj, razdeljen na 2/3 dela. TDP je precej enostavno sestaviti in to bi bilo bolj diskretno. LFA sodeluje s policijo, moj tesni prijatelj je imel pred nekaj leti eno srečanje s tem podjetjem, kjer so vsak teden ali tako kupovali 100 kg belega firmapressa (vezivo/polnilo za tablete lastne blagovne znamke) in poročali organom. Prav tako se mi zdi, da je njihova podpora po oskrbi neobstoječa, po mojih izkušnjah skoraj tako, kot če bi kupili neposredno iz Tajvana ali Kitajske. isti stroj lahko dobite za delček stroškov, če ste naročili neposredno pri proizvajalcih.

če boste pripravili več načrtov za varno dostavo iz vira, mislim, da boste imeli manj skrbi za LE v prihodnosti, kot če bi šli prek LFA ali drugega prodajalca v Združenem kraljestvu z bankami in informacijami o dostavi, shranjenimi na njihovih računalnikih, ki so pripravljeni predati na kaprico stari račun pride potrkati.
 

LiterateGain

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Mislim, da je 100 kg firmapressa vsak teden, ki ga naroči zasebna stranka in ne podjetje, precej sumljivo.
Če jim je mar za njihovo poslovanje, nimajo druge izbire, kot da to prijavijo.
Poleg družine in morda najbližjega prijatelja je treba ljudi opazovati.
 
Top