Question Najboljša sinteza velikega obsega (+100 kg) za amfetamin iz P2NP

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Iz P2NP želim izdelati amfetamin v industrijskem obsegu in rad bi vedel, katera je najboljša pot.
Hvala vsem!!
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Najboljša pot je, da najprej poiščete kupce. prepričan sem, da ne boste niti poskusili narediti 1gramske lestvice.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Strinjam se. Naučil sem se, da si vsakdo želi izdelati kilograme metamfetamina, ko dobi misel, da bi le spoznal: "Oh, sranje, to pravzaprav ni tako poceni, kot sem mislil, zlasti ker nimam pojma, kaj sploh poskušam narediti, in moram uporabiti 3× dražje postopke samo zato, ker se mi zdi najboljši preveč zapleten."

Ljudje pogosto zanemarijo tudi velikost posode, da bi ugotovili: "Oh, sranje, če hočem narediti to in to količino, potrebujem 20 L+ bučke, ki stanejo 4-10× toliko kot 1L varianta." Bonus je "Oh, sranje, tudi če imam bučko, potrebujem 20 L grelni plašč, ki prav tako stane toliko".

Ne rečem, da je to nemogoče. Obstajajo ljudje, ki so to storili, morda sem to storil tudi sam?? Kdo ve 🤩... Kakor koli že, samo pravim, da 99,9 % ljudi dobesedno nima sredstev za to in jih najverjetneje nikoli ne bo imelo.

Hočem reči, da vsi mislijo, da bodo ob prvem potegu naredili kg amfetaminov, v resnici pa noben tak laboratorij ne obstaja, ne da bi najprej naredili majhne količine in te prodali. Resno, ali imaš denar, da bi naredil kaj takega, vendar si prestar, brez znanja ali da bi celo užival v drogah, ki jih narediš, ali pa nimaš denarja (saj verjemi ali ne, moraš jesti/piti, plačati komunalne račune, avto ...) yk. Zato začnete z majhnimi količinami in se počasi vzpenjate do samega vrha. Toda brez denarja ni laboratorija. In ko ni laboratorija? Ni izdelka. Tako preprosto je. 😋
 
View previous replies…

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
In da ne bi podcenjevali moči tajnega kemika, toda bro ne morete kar tako vstopiti v skladišče dobavitelja kemikalij in brez vprašanj kupiti 50 L benzaldehida. Imeti moraš dovoljenje, ki ga moraš predložiti z utemeljeno razlago, za kaj ga želiš uporabiti. Pravzaprav se naučite, da se iz tega sranja precej dobro izgovorite, vendar, kot sem rekel, če nimate pojma, v kaj se spuščate, in to počnete, vas bodo kmalu prijeli. Tudi če ste se odločili, da iz benzilaldehida iz benzilalkohola naredite svoj benzaldehid, je to še slabše, saj ga ljudje uporabljajo za neposredno izdelavo metamfetamina. Kot tudi če nekaj ni predhodnik, vedo, dude, vedo, za kaj bi ga ljudje lahko uporabili, niso popolni idioti.

Breaking Bad je odlična TV oddaja, vendar je ta del v zvezi s predhodnimi sestavinami eh. Recimo "prenasičen", da bi ga lahkotno označili. Nikakor ne morete oditi s sodi fenilocetne kisline kot v seriji. To je izmišljotina. Zato je to televizijska oddaja. To je za zabavo. Ampak hej, to je zabavno. Dovolj zabavna, da se ta forum lahko podaja v njene stopinje, lmao. :LOL:
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ni lahko delo, verjemite mi, z vsakim dnem, ki mine, sem bolj prepričan, da je bolje delati nekaj dni kot "kuhar" za resno skupino, kot imeti svoje mesto, je težje, kot si ljudje mislijo.
Očitno je težko delati profesionalno in varno, delati ljubiteljsko in iti v zapor je lažje in manj težko, to je dejstvo ;-)
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Ja, človek, povej mi o tem.

Ni dolgo tega, ko sem dejansko začel ceniti celo delo, povezano z izdelavo velikih količin česar koli v laboratoriju. Pa naj gre za zdravila ali katere koli druge zanimive spojine. To je bila moja iskrena ljubezen do kemije, ki me je ohranjala pri delu.

Kadarkoli se počutim srhljivo in bi jo rad opustil, samo pomislim, koliko sem se na tej poti naučil in kako je to temeljno pripomoglo k mojemu znanju o kemiji kot celoti. Sčasoma sem dosegel točko v svojem življenju, ko to ni bilo več delo. To ni imelo nobene zveze z drogami. Nenadoma sem bil obkrožen s čudovitimi ljudmi v čudovitem laboratoriju s čudovito strastjo. Spoznal sem, da to, kar počnem, ni več le projekt ali predanost, ampak je pravo raziskovanje redkih spojin, za katere mnogi niso niti slišali ali jih videli na lastne oči.

Želim si, da tega, kar počnemo, ne bi omejevala nesmiselna pravila in omejitve. Želim si, da nas ne bi cenzurirali, ko bi govorili, kar želimo, delali, kar želimo, in jemali, kar želimo. Nisem anarhist. Ne verjamem, da bi se morali vsi pobiti med seboj zaradi nepomembnih stvari. Verjamem pa v pravo svobodo. Nekateri ljudje, ki jih poznam, in nekateri na forumu BB se mi zdijo resnično nadarjeni posamezniki. Pomislite na to. Vsi delamo v tem omejenem okolju, kjer nas nenehno spremljajo, kaj počnemo. Kljub temu nam uspe sintetizirati spojine, ki jih prej niso poznali v laboratorijih, ki jih financira vlada in ki imajo pogosto težave, da bi to storili sami (govorim na podlagi dejanskih osebnih izkušenj).

Želim si, da bi nekega dne prenehali s to norostjo in razumeli, da lahko odnos med ljudmi in drogami obstaja v simbiozi brez nepotrebnega nasilja.

Preden sem začel izdelovati droge, sem bil kemik. Toda to neverjetno življenje, polno pustolovščin in ljubezni, sem zares začel živeti šele, ko sem začel izdelovati droge. Če sem sposoben izdelati spojino, ne da bi pri tem škodoval sebi ali drugim. je moja last. Ne glede na to, kaj mi govorite ali kako me poskušate zmanipulirati v svojo neumno zgodbo o tem, kako sem uničil življenja ljudi. Veste, kaj vidim? Dejanske, resnične ljudi, ki mi gledajo naravnost v oči in se mi zahvaljujejo, da sem jim omogočil to doživeti. Dovolil sem jim doživeti ljubezen in občutke resnične sreče. Na varen način, ne da bi si škodovali z nečistimi posranimi drogami, ki so jih videli pred mojim izdelkom na ulicah.

Jebem vojno proti drogam. Jebi organe pregona in vse uradnike, ki podpirajo to sranje. Živite svobodni ljudje. Nikomur ne dovolite, da bi vas prevaral v nasprotno.
 

AKWA

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 19, 2022
Messages
19
Reaction score
9
Points
3
Lepo izraženo, moj prijatelj.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
54
Ker sem zajebal veliko sintezo za pridobitev 100 kg izdelka, delam 5-10x manjšo, ker sem imel težave s temperaturo/reakcijo, in od danes jokam zaradi toliko izgubljenih kemikalij :(
 
Top