Question Ali se je prodaja amfetaminov povečala zaradi pomanjkanja poživil v ZDA?

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Po mojem razumevanju so dobički amfetaminov v primerjavi z metamfetaminom nekako klavrni, toda človek, vsi tukaj v ZDA so brez VSEH predpisanih poživil ... Ali se ljudje obračajo na proizvajalce iz naših krajev? Ali je zdaj pravi čas za vstop na vlak s skrivnim amfetaminom?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Če z amfetaminom ne služite denarja, potem to počnete narobe. Vsekakor lahko zaslužite kupček, če ceno svojega izdelka določite glede na kakovost, ki jo zagotavljate. Osebno imam višje cene od konkurence, vendar ljudje prihajajo k meni, ker je moj izdelek vedno takšen, kot pravim, in vedo, da je najboljši. Vedo, da dobijo manj, vendar je visoka vrednost zanje in za njihove denarnice večja. Vedo tudi, da je to snov, ki bo prekinila njihovo toleranco, kar zadeva njeno uporabo. Ko se to naredi pravilno in se proizvede čist, močan amfetamin, ljudje preprosto nočejo več tega umazanega sranja. Na splošno da, lahko bi rekli, da je povpraševanje po amfetaminu manjše prav v ZDA, vendar pa trg zanj obstaja, zlasti potem v EU. Obstajajo ljudje, ki želijo samo amfetamin in ne metamfetamina.

Tudi če bi ga proizvajali v majhnih količinah z dobro optimizirano sintezo, bi iz tako malo denarja in izhodiščnega materiala naredili toliko, da bi bilo verjetno težko ne ustvariti dobička. Če ste dober, usposobljen kemik in veste, da imate dejansko najboljšo sintezo v okviru svojih možnosti, ljudje pa se še vedno pritožujejo zaradi cene, jim preprosto ne prodajte... Premaknite se k nekomu drugemu. Tudi v svetu drog obstajajo ljudje, ki razumejo prednost kakovosti pred količino.

Zdi se, da ljudje to presenetljivo ignorirajo, ker dobijo "nekaj", vendar to ni bistvo. Bistvo je, da ugotovite najboljši način in možnosti vsakega koraka, ki ga naredite pri sintezi. Verjemite mi, če boste optimizirali svojo sintezo, boste zaslužili veliko denarja.

Ne bi smeli dovoliti, da ljudje tako ne spoštujejo vas in vaš izdelek, če nimajo pojma o zapletenosti proizvodne operacije za takšne stvari.
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Tako sem ga vedno izdeloval samo zase, veliko stvari sem izdelal zase samo za eksperimentiranje, vendar sem razmišljal o tem, da bi se nekoliko dvignil na višjo raven in izkoristil to pomanjkanje. Nikoli nisem prodajal.... Zdaj sem na fakulteti, stara 34 let, ki se vrača, seveda grem na magisterij iz kemije, vendar je težko živeti te dni in hoditi na fakulteto zaradi tega, kako prekleto drago je vse..... Zato se postavlja vprašanje, ali je amfetamin sam res donosen. Nočem izdelovati metamfetamina ali kakršnih koli N-metiliranih stvari... Bolj kot amfetamin, meskalin, TMA-2 itd. Kakorkoli že, hvala, cenim odgovor, to je vse res koristno vedeti.

Vendar moram vprašati, kaj narediš, da boš poskrbel, da bo tvoj izdelek boljši od ostalih? Ali razrešuješ racemate samo v Leavo? Destilirate prosto bazo?
 
Top