Ali je kdo zainteresiran za skupni nakup živosrebrovega nitrata? (samo v Evropi)

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Predvsem. Opravičite se skrbnikom, če to ni pravo poglavje.


Mislim, da sem v enakem položaju kot mnogi od vas in da sem kemik vajenec za sintezo lastnih zdravil. Eden od potrebnih materialov za hitrost je živosrebrov nitrat, ki ga je nekoliko težko dobiti (čeprav lahko vedno kupite nekaj termometrov, da bi poskušali izvesti amalgram)


V Indiji sem našel nekaj precej zanesljivih ponudnikov z zelo uglednimi podjetji. Težava je v tem, da so pošiljke od tam nekoliko drage. Uspelo mi je najti živosrebrov nitrat (II) za 700 USD za 500 g steklenico. Kar je zame veliko (za izdelavo učnega gradiva tega foruma se uporablja le 0,1).

Moja ideja je, da lahko organiziramo naročilo med morda 3 ljudmi in da dobimo nekaj cenejšega. Povedali so mi, da je pošiljanje precej hitro in da bi ga prejel v 1 tednu. In potem bi vam ga lahko poslal z ovojnico (samo Evropa).

Če ste zainteresirani, vas lahko kontaktiramo po Mp.
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Če se bo našlo vsaj nekaj ljudi, ki bodo pripravljeni vlagati v to, bomo plačali vse. Tako bomo preverili prodajalca in ga nato dodali tukaj na seznam. Uporabniki pa nam bodo lahko plačali, ko ga bodo dobili.
 

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Čakajte, ali lahko nekdo pogleda to https://warchem.pl/pl/p/AZOTAN-RTECI-II-1hydrat-czysty-5g/2170
Mislil sem, da sem ga našel, ampak ko sem slišal o nakupu od indijskega dobavitelja, potem sem prenehal biti prepričan. To je poljska spletna stran, kjer bom kupil večino reagentov za sintezo mefedrona, vendar sem iskal tudi reagente za hitrost cena je 57 zł za 5 g, tako da je to nekaj podobnega 12 $
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
To je videti zelo dobro in predvsem v okviru Evrope! Morda je to boljša možnost, kot če bi ga poskušali uvoziti iz Indije. Hvala.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Govoril sem z njimi in pravijo, da ne pošiljajo zunaj Poljske. škoda


Ali poznate več tovrstnih strani?
 

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Ja, vem, še ena stran, ampak so zelo dragi za 100 g, hočejo 118 $ in 67 $ zaradi pošiljanja v Združeno kraljestvo, ampak vam bom prilepil https://www.n2o3.com/pl/katalog/produkty/rteci-ii-azotan-1hydrat_10399 in sem hotel vprašati, ali je res tako težko dobiti živosrebrov nitrat v vaši državi, vedno sem mislil, da je na Poljskem zelo težko dobiti kakršne koli reagente
 

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Last edited:

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Da, tudi to sem videl s pol-auro. Poslala sem jim elektronsko sporočilo, vendar mi še vedno niso odgovorili.

Kakor koli že, mislim, da sem našel stik na Poljskem, ki lahko tam kupi in pošlje v Španijo.

150 EUR je morda malo drago za 100 g, vendar je izkoristek živosrebrovega nitrata glede na amalgram v videu tukaj 0,1 * 7 g amfetamina. To je približno 70 g amfetamina na vsak gram živosrebrovega nitrata. Menim, da je to več kot sprejemljiva učinkovitost.
 

megaduck123

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 8, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ali lahko na kakršen koli način delite svoj indijski vir? Rad bi jih vprašal, ali so pripravljeni poslati v Severno Ameriko, na zdravje.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
če ste iz Španije... zakaj ne kupite živosrebrovega HCL? obstaja veliko spletnih strani, ki prodajajo... creeme...
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Prosimo vas, da se na nobeno od večjih kemijskih podjetij ne obrnete s svojo e-pošto ali na kakršen koli način, ki bi ga bilo mogoče izslediti do vas osebno. Pogosto so dolžna morebitne sumljive zahteve prijaviti policiji. Poleg tega nobeno od njih ne bo prodalo izdelka zasebnikom.
 
Top