Question kdo lahko svetuje začetnikom, ki želijo začeti s proizvodnjo

velukatr13

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 10, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Pozdravljeni vsi. Najprej živim v vzhodni Aziji, zato slabo obvladam angleščino.
Im a chick right now, but Im very desperate
Iskal sem veliko stvari, ki bi jih lahko počel v teh časih, vedel sem, da mi to delo ustreza glede na vse. vendar nimam nobenega znanja..
V moji državi je težko kupiti kemični material, in kje običajno dobite težje dostopne materiale? In če samo pogledam video in ga naredim, se lahko kdo poškoduje, zato naj najprej začnem z organsko kemijo?
in vsak dober nasvet je dobrodošel hvala za branje prijatelji
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Berite berite berite in še več berite ter poleg tega raziskujte kemikalije, s katerimi se ukvarjate/delate.

če izvajate sintezo, nosite zaščitno laboratorijsko opremo in respirator/ rokavice za ves obraz z veliko prezračevanja

tega ne počnite v svoji kuhinji 👌
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Zagotovo obstajajo nekatere temeljne stvari, ki jih morate nujno poznati, preden jih začnete izvajati v praksi, kot tudi večina tistih, ki se jih boste naučili na poti, vendar bi morali najprej sami ugotoviti številne stvari, ki jih morate dokumentirati, nato pa ponovno vprašati. najprej morate razmišljati kot nekemik in poiskati suff, kot je "ne prevzemajte večje nevarnosti požara, kot ste ga sposobni pogasiti", da pridete do naravnega vprašanja "ali znam uporabljati gasilni aparat?". Mislim, da se na ta način z večino nevarnosti soočite z zaupanjem, da ste nekoliko pripravljeni (kar res ne more biti prav vsakič, ko začnete, presenečenja so naslednji "vzgojitelj", s katerim se morate spoprijeti). Na zdravje!
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Prepričan sem, da bo najboljši način samo učenje kemije,l če boste to storili, boste imeli znanje, kako sami izdelati opremo, kako uporabljati in kako sintetizirati reagente iz osnovnih spojin.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Veliko informacij za novince je na forumu (kot je prvi laboratorij) Sliši se, da je pridobivanje potrebnega gradiva morda težava za vas, čeprav?
 
Top