Question Anabolični in androgeni steroidi (AAS)

P. Julian

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 17, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Ker gre za forum, na katerem je veliko kemikov in strokovnjakov, menim, da teme AAS ne bi smeli podcenjevati. Opazil sem, da je tukaj objavljena samo objava o tej temi.
Ali ima kdo izkušnje s podzemnim laboratorijem AAS? S postopkom kuhanja, nadzorom kakovosti ali "blagovnimi znamkami"? Prepričan sem, da bi si lahko medsebojno pomagali.
Prosim, vas prosimo, da delite svoja vprašanja in izkušnje v tej temi.
 

givi2me

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
ja, to je zelo enostaven postopek, najprejmorate pridobiti svoje raws iz Kitajske
test. enanthate je tisto, kar želite dobiti najprej in približno 75% vnosa vseh uporabnikov steroidov. 95%
medmišičnih steroidov za injiciranje je pripravljenih skoraj enako kot vsak drug z malo več ali manj benzil benzonata, benzil alkohol se doda vsakemu litru v isti količini
vsakič, saj se uporablja za ustavitev česar koli, kar raste v raztopinah, ko so ustekleničene za uporabo (tj. bakterije)
boste potrebovali Buchnerjevo bučko, vakuumsko črpalko, keramične ali plastične filtrirne lijake, filtrirni papir za lijake, ki bodo filtrirali olje do stopnje za injekcije za ljudi, ki je nekaj podobnega .02 um filtrirnega papirja, odvisno od količine, ki jo boste izdelovali, bo odvisno, kako velik lijak in buchener boste potrebovali, ugotovil sem, da je kuhanje v nerjavnem jeklu v redu, lahko mešate s kuhinjskimi pripomočki za mešanje metlico in virom ogrevanja po vaši izbiri, indukcijska kuhalna plošča je dobra poceni prenosna naprava za kuhanje, velika skleda iz nerjavnega jekla z ravnim dnom, da se dotika večine ali vse indukcijske površine kuhališča, indukcijsko kuhališče bo delovalo samo z oljem v skledi, preden vklopite ogrevanje. Surovine se lahko hkrati dodajo v olje, prav tako oba benzila.
mi sporočite, če želite nadaljevati s to metodo, in kasneje vam napišem preostanek.
 
Top