Question Amfetaminskost olja

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Pozdravljeni,

Včeraj sem izvedel majhen poskus.

Odprl sem destilacijo svojega amfetaminskega olja, kar sem s tem mislil, je to.

Amfetaminsko olje sem nalila v veliko čašo, jo postavila pod dimnik in začela destilirati ipo.

Temperatura vrelišča se je začela pri ~84 °C in ko je presegla 90 °C, sem prenehal, potem je vsa ipa izhlapela.

Moje vprašanje je, da je konsistenca amfetaminola podobna sirupu in zelo lepljiva.

Barva se je spremenila iz svetlo prozorno rumene v zelo temno hrastovo viski.

Ali bi kdo, ki ima neposredne izkušnje z vakuumsko destiliranim amfetaminskim oljem, rekel, da se to sliši prav?

Lep pozdrav
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Verjetno imate v mislih umazano amfetaminsko bazo v izopropilalkoholu.
Če ste po reakciji odstranili ips+amin in izparili samo ips, imate umazano bazo.

Seveda, če ste dobili amfetaminske soli, potem je večina umazanije ostala v alkoholu in izpiranju z acetonom.

Če želite dobiti destilirano bazo, morate bazo destilirati frakcionirano. Amfetaminsko olje lahko destilirate z vodno paro.
Če nimate natančne opreme za frakcionirano destilacijo, vendar želite dobiti čisto olje s skoraj 100-odstotno vsebnostjo amfetamina, potem morate umazano olje raztopiti v vodi in doseči raven PH 5,5-6 ter sprati z nepolarnim topilom. Nato olje alkalizirajte in izberite, ekstrahirajte in izparite ekstrakcijsko sredstvo.
Vse olje združite in destilirajte z vodno paro ali vakuumom.
Zakaj izvajamo kislinsko-bazično ekstrakcijo?
Ker vaša baza ne vsebuje samo amfetaminskega olja, ampak tudi druga olja, ki bodo destilirana skupaj z oljem A, boste na koncu dobili prečiščene nečistoče in nekaj amfetamina, sestava olja pa ne bo ustrezala želeni čistosti.
Najčistejša amfetaminska baza je skoraj bistro olje z rahlim vonjem po ribah.
Vsi drugi vonji, če so prisotni, so posledica razgradnje izdelka ali nečistoč.
Amfetaminskega olja ne shranjujte na zraku, na zraku oksidira v karbonat.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Podvojim Hankove besede o barvi, kar nekaj časa sem potreboval, da sem prišel do razmeroma čistega amfetamina, pri čemer sem olje destiliral dvakrat, barva pa je bela/prozorna. V njem ne najdem niti rumene barve.

Za destilacijo olj je kratka pot odlična, pred tem sem uporabljal zračni hladilnik, saj je sobna temperatura več kot dovolj za kondenzacijo hlapov olj. Večja kot je oprema, več je izgub, razen če seveda delaš s kilogrami olja A. Zgolj primer izgube, enkrat sem destiliral približno 40 ml olja iz 1l bučke, jo izpraznil do zadnje kapljice in mislil, da bi jo lahko splaknil s kislo pijačo, ne da bi zapravil, olje se je prilepilo na stene. Izpila sem približno tretjino in imela sem zelo močan naval, v bistvu preveč v vseh pomenih besede.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
@Hank Schrader

Zahvaljujem se vam za odgovor, zelo podroben, cenim ga.

Tudi jaz imam dostop do frakcijske destilacije z vakuumom, vendar sem po nesreči zlomil svoj Liebeg-cooler, zato čakam na novega.

Razlog za to je, da sem želel videti, kaj se zgodi, če bi destiliral v odprti posodi, v primerjavi z destilacijo v vakuumu.

Lep pozdrav
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ali uporabljate Liebegovo z vakuumsko klavzulo na koncu? Če da, je dolžina vaše kolone morda prevelika. hlapna olja se dobro destilirajo pri kratki poti.
 
Top