Estrella27

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 5, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, iščem, kdo mi lahko pomaga pri izdelavi amfetamina, lahko plačam za učenje, kdo mi bo povedal, kako naj začnem to narediti od prvega koraka do konca.

Hvala!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Če bi nekdo od vas sprejel denar, bi to pomenilo zaroto za proizvodnjo nadzorovanih snovi.
Spletne strani, kot so; Erowid, arhivi rodu, arhivi panja, drugs-forum, vespiary, science madness in tukaj, imajo goro virov in metod. Slaba zamisel in v večini krajev ni dovoljena, da bi osebo hranili z žlico, ker se niste dovolj potrudili, da bi razumeli nevarnosti, ki so neločljivo povezane z njo. Ljudje vam bodo brezplačno odgovorili na vaša vprašanja, vendar morate opraviti raziskavo, da pridete do vprašanj. V razdelku z videoposnetki na tem spletnem mestu so videoposnetki o sintezi amfetamina, ki vam bodo pomagali začeti. Veliko sreče 🤞
 

d0pu

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 31, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ko sem prebral prvo vrstico, sem z žalostjo ugotovil, da je to le spletna stran, kakršne so vse druge v slabem smislu. Vendar sem nadaljeval z branjem in vem, da je to najboljše mesto. Hvala, da ste me imeli
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Od vseh ljudi, ki sem jim pomagal, jih je peščica ponudila denar, natanko eden pa mi je dejansko poslal nekaj za moj čas in trud.Vsem, ki sprejemajo tovrstne dogovore, svetujem, da plačilo zahtevajo vnaprej.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Žal sprejemam plačilo samo v zdravilih Sudafed, ali ste letos dobili svoji dve škatli? Do lekarne se peljem z avtobusom, imate osebni dokument?
 
Top