Question Sinteza amfetamina z reduktivno aminizacijo z NaBH4.

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
25
Points
8
Pozdravljeni vsi,

Ali obstaja tudi kdo, ki načrtuje sintezo. amfetamin z reduktivno aminizacijo z NaBH4 iz P2NP?
Ker če bomo prekurzorje kupili skupaj v razsutem stanju, bo to veliko cenejše!
Kdo je za?
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Mislim, da nikogar ne zanima, da bi z nekom, ki ga ne pozna, naročil, razdelil račun, razdelil na dva dela in tako naprej. Iskreno povedano, če so stroški previsoki za vaš proračun, raje poiščite kaj drugega. To je resen posel za ljudi, ki poslujejo z glavo in ne bodo tvegali zaradi prihranka nekaj € ali $.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
25
Points
8
Dude,
Nekatere od mojih najboljših stikov, ki jih poznam prek tega foruma, zdaj poznam osebno in ne govorim o nekaj $ ali €, govorim o nakupu 500 KG od vsake kemikalije naenkrat, kar je velika razlika, če ste v tem poslu in ne poskušate dobiti svojih predhodnikov ceneje, ste v napačnem poslu!
 
View previous replies…

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Stiki prek spleta niso pravi stiki, vendar poskusite srečo, to je bil le ny Osebni pomen.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
In kdo ga bo prejel?In kje?In posredovanje posameznim lastnikom?
Da bo logistika dražja od denarja, ki ga prihranite z množičnim naročilom, zame nima nobenega smisla.
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Ko boste torej imeli prave stike, začnite poslovati z njimi in ne z nikomer od tu. Nodody vas pozna in zdi se, da niti nihče ne poskuša sprejeti vaše ponudbe.
 
Top