Sinteza amfetamina iz P2NP prek Al/Hg (video)

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Pri kateri temperaturi je najbolje izpariti izopropil iz raztopine, da ne vplivamo na prosto bazo?
Za izvedbo parne destilacije, ko je izhlapevanje razumljivo


Mislil sem, da bo po odstranitvi izopropila prosta baza pripravljena za uporabo. Želel bi ustvariti "A-olje"/amfetaminsko freebazo, da bi iz nje ustvaril pasto, ne pa sulfata.
Zato bi moral izopropil izpariti, da bi bil pripravljen za uporabo, saj bi izopropil dodali ljudje, ki bi "A-olje" prenesli v hitro pasto (z izopropilom in H2SO4).

@G.Patton Najlepša hvala za vse, do zdaj ste mi bili v veliko pomoč!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Najboljša možnost je uporaba vakuuma (rotacijski stroj). Temperatura ni večja od 55-60 stopinj C.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Hvala, to bom vključil na svoj seznam laboratorijske opreme :)
 

Panzerschokolade

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 26, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Prvi poskus s fosforjevo kislino: popoln uspeh.
Drugi poskus, vse enako, vendar s podvojenimi reagenti in dodatnim čiščenjem mešanice a-frebaza/IPA z raztopino NaOH (enaka conc kot v receptu) v ločevalnem lijaku, se je končal slabo. Dosežen je bil pH 6, indikatorski papirčki so ostali rumeni, vendar ni bilo oborine. Nato sem tej rumenkasti mešanici po kisanju dodal nekaj 99 % acetona in opazil sem belo oborino. Po nekaj minutah nežnega mešanja se je začel tvoriti velik lepljiv košček golazni. Dobro se je filtriral, po izpiranju z acetonom pa je ostal lepljiv in sluzast. Ne želi se sušiti niti v pečici na 105 °C. Prva serija je bila brez vonja in zelo suha/težka. Vonj druge serije je močan in značilen za amper. Kaj sem naredil narobe? V moji državi ne morem kupiti žveplove kisline, močnejše od ~36 %, zato je ne uporabljam.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Vrzite jo in začnite znova, ta lepljiva zmes se ne bo nikoli posušila. predlagam, da dodate alkalije do ph 13, kot je navedeno v postopku, ne glede na količino potrebujete popolno ločitev in ph vsaj 13. Pred uporabo poskusite rahlo segreti kislino (velja samo za fosforno), če to ne pomaga, se mi zdi, da je plast organske faze preveč razredčena ali preveč mokra. svetoval bi uporabo trdnega sušila in/ali destilacijo s paro in/ali izparevanje topila pod vakuumom.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
upoštevajte, da so kloridna sušilna sredstva nezdružljiva z ipohom
 

Heartburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
18
Reaction score
13
Points
3
Na samem začetku teme HIGGS BOSSON je dejal:
Če ekstrapoliramo njegova razmerja za 2,5 kg serijo, boste morali uporabiti 500-litrski reaktor. Zanima me, kako bosta izgledala hitrost reakcije in izkoristek, če bi bila mešanica nitropropena/ipa/kislin na začetku prekomerno ohlajena? Morda lahko reakcijo toliko upočasnimo, če namesto folije uporabimo zrnca aluminija 0,6 mm, da preprečimo prekipevanje pene in uporabimo manjši reaktor od 500 l?
Slabosti te rešitve so lahko zelo dolg reakcijski čas in majhno območje amalgamiranja Al zrnc nas lahko prisili v dodajanje dodatnih porcij živega srebra na kraju samem, da bi se redukcija nadaljevala. Nazadnje, če se destilira prosta baza, ni možnosti za prenos živosrebrovih ionov v končni izdelek.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Slišal sem, da bi bilo pri skaliranju te reakcije priporočljivo uporabiti še večje kose aluminija, da ne bi pokvarili reaktorja ali povzročili pretežke reakcije, ko se doda P2NP. Kakor koli že, zdi se, da pot Al/Hg povzroča preveč težav pri skaliranju.

Medtem se mi je pot NaBH4/CuCL2 zdela primernejša za proizvodnjo v večjem obsegu z več kot 1 kg P2NP.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Kako lahko to reakcijo skalirate??
To je ena od prvih reakcij, ki sem jo naredil, ko sem začel in sem naredil majhno serijo.
Če bi želeli narediti 1 kilogramsko serijo, bi potrebovali približno 1 kilogram folije, ta snov je po prostornini ogromna, kako torej delate s tako veliko količino?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Povedali so mi, da je treba to reakcijo povečati le na 100 g P2NP, sicer bi bila izguba izkoristka prevelika/reakcija z običajno opremo pretežka

Če se poveča, potem se sestavine razporedijo linearno
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Ja, zdi se, da ga ni mogoče razširiti na več kot to.
Reakcija z natrijevim borohidridom je dobra, vendar je zaradi stroškov natrija s finančnega vidika nelogična.
 

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Dober ponudnik. Odlična predprodajna storitev. Naročilo je prispelo zelo kmalu
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Dekantiranje: zgornjo plast, ki vsebuje amfetaminsko bazo, poberite v alkoholu. Lahko jo malo posušimo z brezvodnim magnezijevim sulfatom, žlindro pa dodatno ekstrahiramo z nepolarnim topilom (eter, benzen, toluen), topilo nato izpareva.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Ali lahko ta del podrobneje razložite, ker ga ne razumem?
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Ali me lahko kdo nauči, kako ga posušiti
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni. Za objavo lahko uporabljate samo angleški jezik. Prosimo, preberite o dekantiranju v prispevku Dekantiranje, gravitacijska filtracija in prenos tekočin.
Magnezijev sulfat (MgSO4) dodamo organski raztopini in ta absorbira molekule vode iz raztopine. MgSO4 je prah, ki postane trdna snov, ko absorbira vodo. MgSO4 morate dodajati, dokler ne absorbira več vode.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Než
Hvala.
 
Top